Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Katalog XXVIII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Article Image
Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku, począwszy od 2008 r. Każdorazowo, w jednej edycji Targów udział bierze udział ok. 70 firm i instytucji. Najwięcej firm reprezentuje branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy, prowadzące działalność wyłącznie w obszarze elektroniki profesjonalnej i użytkowej. Najbliższe wydarzenie jest zaplanowane na 21 marca 2022 r.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni warszawskich, o zbliżonym profilu kształcenia. Z powodu sytuacji epidemicznej XXVIII Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na dzień 21 marca 2022.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Zamierzamy także przekazać katalog do organizacji studenckich, działających w Politechnice Warszawskiej w celu jego rozpowszechnienia, a także informowanie o nim w mediach społecznościowych.

Planujemy również dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.

Termin zgłoszeń upływa 18 lutego 2022 r.

Zainteresowanych projektem zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.elka.pw.edu.pl oraz do kontaktu poprzez: d.myko@elka.pw.edu.pl

Firma:
Tematyka materiału: IT, Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, PW, Cyberbezpieczeństwo, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka, Robotyka, Informatyka, Inżynieria Internetu Rzeczy, Inżynieria Biomedyczna, Computer Science, @ELKApw
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"