Na płytce drukowanej, obok wzmacniacza, znajduje się także prosty zasilacz z mostkiem Graetza, dzięki czemu jest dopuszczalne zasilanie układu zarówno napięciem stałym, jak i zmiennym (w podanych granicach).
Na rysunku 1 pokazano schemat elektryczny wzmacniacza. Obydwa kanały są identyczne - końcówka mocy opiera się na nowoczesnym wzmacniaczu TDA7233 produkcji SGS-Thomson. Do poprawnej pracy wymagana jest minimalna liczba elementów. Kondensatory C3 i C7 poprawiają współczynnik tłumienia przydźwięku pochodzącego od linii zasilającej, kondensatory C2 i C6 zamykają pętlę ujemnego sprzężenia zwrotnego dla prądów zmiennych. Włączenie w szereg z tymi elementami dodatkowych rezystorów o wartości 10…510 Ω powoduje zmianę (obniżenie) wzmocnienia napięciowego stopnia mocy, co umożliwia zmniejszanie poziomu zniekształceń nieliniowych i zawartości harmonicznych w sygnale wyjściowym.
Sygnał wyjściowy jest podawany poprzez kondensatory separujące C4 i C8 na złącze wyjściowe mini-jack stereo, do którego bezpośrednio dołączamy słuchawki. Mogą to być dowolne słuchawki magnetodynamiczne o impedancji większej niż 2 Ω. Najlepsze wyniki osiąga się ze słuchawkami o impedancji 32 Ω/kanał. Układ TDA7233 ma dość interesującą właściwość - dzięki wbudowaniu w jego strukturę bloku wyciszania (sterowanego za pomocą k.2) możliwe jest, np. proste dobudowanie układu zabezpieczającego stopień wyjściowy przed. zwarciem obciążenia. Można to wejście wykorzystać także do dowolnego innego celu, przy czym należy pamiętać, że poziom niski napięcia na tym wejściu włącza stopień. wyjściowy, a jeżeli wejście MUT pozostanie niepodłączone, to wzmacniacz przełącza się do trybu wyciszenia. W modelu wejście MUT jest podłączono na stałe do masy zasilania.