Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Oferta firmy Farnell obejmuje rozwiązania zasilania MEAN WELL

Article Image
Firma MEAN WELL słynie z dobrej jakości zasilaczy dla wielu branż, w tym automatyki przemysłowej. Już teraz klienci Farnell mogą nabywać zasilacze MEAN WELL, a także: przetwornice DC/DC, przetwornice AC/DC i przetwornice do montażu na szynie DIN.

Jak wyjaśnia dyrektor ds. pasywnych i mechanicznych podzespołów elektronicznych w firmie Farnell, David Beck:

"Firma Farnell angażuje się w budowę wartości dodanej dla klientów (...). Mogą oni teraz - gdy potrzeba, cieszyć się większym wyborem produktów i dostępem do najnowszych rozwiązań z firmy MEAN WELL."

Logo firmy Farnell
Logo firmy MEAN WELL

Najpopularniejsze rodziny produktów MEAN WELL obejmują:

  • Sterowniki LED z serii SLD-150 - nadają się do rozwiązań związanych z oznakowaniem i oświetleniem dekoracyjnym. Charakteryzują się: klasą II/2, izolowaną konstrukcją, czy izolowanym obwodem dla dodatkowego bezpieczeństwa. Seria SLD zapewnia napięcia wyjściowe: 12 V, 24 V i 56 V oraz ma regulowany zakres prądu i stałą moc, dzięki czemu łatwo jest znaleźć odpowiedni sterownik do konkretnych potrzeb.
  • Zasilacze DIN z serii HDR-30 - są to ekonomiczne zasilacze o mocy: 15-36 W. Korpus w tych zasilaczach ma szerokość 3,5 cm, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Nadaje się do zastosowań domowych i ma plastikową obudowę zaprojektowaną w celu zapobiegania, zagrożeniom elektrycznym.
  • Moduły zasilania z serii IRM-20 - wyróżnia się napięciami wejściowymi: 86-305 V oraz zgodnością z klasą B i klasą II, odpornością na wibracje i dużą wydajnością, przy niskim zużyciu energii bez dołączonego obciążenia.

Więcej informacji pod adresem: farnell.com

Pan David Beck - dyrektor ds. pasywnych i mechanicznych podzespołów elektronicznych w firmie Farnell
Firma: Farnell
Tematyka materiału: David Beck, Farnell, HDR-30, IRM-20, MEAN WELL, SLD-150
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"