Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Dostępne w firmie Farnell portfolio przekaźników kontaktronowych Pickering Electronics

Article Image
Firma Farnell oferuje dostawę ponad 100 rodzajów przekaźników kontaktronowych firmy Pickering Electronics. Przekaźniki te przeznaczono do testów m.in. pojazdów elektrycznych oraz systemów zasilania.

Przekaźniki kontaktronowe firmy Pickering Electronics projektowane są zgodnie z istotnymi standardami oraz są rygorystycznie sprawdzane, by zapewnić długą żywotność i optymalną wydajność. Testy przekaźników odbywają się w cyklu termicznym od -20°C do 85°C. Proces ten jest powtarzany 3 razy (czasami więcej). Wszystkie styki przekaźników są hermetycznie uszczelnione, co zapobiega ich utlenianiu. Seria przekaźników o numerze 131 odznacza się napięcie przebicia 1,5 kV. Najmniejsza rozmiarowo seria 120 współpracuje z prądami do 1 A. Przekaźniki Pickering Electronics sprawdzają się w wymagających aplikacjach testowych. Jak wyjaśnia wiceprezes ds. zarządzania produktami i dostawcami w firmie Farnell, Simon Meadmore:

"Firma Pickering Electronics jest ważnym dodatkiem do naszej oferty przekaźników. Klienci Farnell mają teraz możliwość elastycznego projektowania lub rozwijania nowych produktów oraz urządzeń testowych, które obejmują najnowocześniejsze rozwiązania firmy (...). W miarę szybkiego wzrostu liczby pojazdów elektrycznych na drogach, wysokonapięciowe izolacyjne przekaźniki kontaktronowe są niezbędnym rozwiązaniem do sprawdzania i ciągłego rozwoju technologii baterii oraz układów napędowych."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Simon Meadmore - wiceprezes ds. zarządzania produktami i dostawcami w firmie Farnell
Firma: Farnell
Tematyka materiału: Farnell, Pickering Electronics, przekaźniki, przekaźniki kontaktronowe, Simon Meadmore, styki
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"