Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nuron: nowa, wydajna platforma akumulatorowa firmy Hilti z funkcją transmisji danych

Article Image
Firma Hilti oferuje nową platformę akumulatorową Nuron, która upraszcza pracę na budowie, usprawnia zarządzanie parkiem maszyn i wspiera operatorów maszyn. Jest to oparte na bateriach rozwiązanie o jednym napięciu, co umożliwia użycie w lekkich oraz ciężkich aplikacjach.

Dzięki platformie Nuron wszystkie akumulatory i prostowniki stają się w pełni kompatybilne z narzędziami, co jest kluczowym czynnikiem podczas optymalizacji parku maszyn i redukcji kosztów z nim związanych. Nowa platforma umożliwia realizację prac, które są wykonywane za pomocą narzędzi zasilanych paliwem lub wysokim napięciem. Zaprojektowany od postaw interfejs baterii zapewnia efektywny transfer energii w stosunku do narzędzi przewodowych. Baterie platformy Nuron są bardzo wytrzymałe - zawierają wzmacniane włóknem szklanym wypełnienia oraz absorbujące uderzenia obudowy, co gwarantuje działanie w wymagających warunkach. Kluczowe podzespoły elektroniczne są chronione przed wilgocią, pyłem i innymi zanieczyszczeniami.

Logo firmy Hilti

Platformę akumulatorową Nuron cechuje wiarygodna analiza danych - wszystkie narzędzia generują dane, które są gromadzone w bateriach i wysyłane do chmury podczas ładowania. Nie wymaga to ingerencji ze strony operatora. Gromadzone dane obejmują m.in. częstość i stopień zużycia, miejsce ostatniego ładowania oraz stan baterii. Umożliwia to optymalizację zużycia akumulatorów. Zapisane dane mogą posłużyć do raportowania i natychmiastowego informowania o trybie pracy urządzenia. Dane te można pozyskać z komputera lub aplikacji mobilnej ON!Track. Pozwala to ograniczać przestoje, optymalizować park maszyn, a także zwiększać produktywność u wielu klientów.

Więcej informacji pod adresem: hilti.pl oraz na poniższych filmach.

Firma: Hilti
Tematyka materiału: akumulatory, Hilti, Nuron, ON!Track, transfer energii, wymiana danych
AUTOR
Źródło
hilti.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"