Podłużny koszyczek 12BH382A-GR firmy Eagle Plastic Devices mieszczący 8 baterii AA
Article Image
Mieszczący 8 baterii AA koszyczek 12BH382A-GR
We wnętrzu koszyczka znajdują się piktogramy przedstawiające wymaganą polaryzację baterii. Rozmiary 12BH382A-GR wynoszą: 108,5×31,5×29,5 mm. Koszyczek jest zakończony dwoma przewodami zasilania: czarnym i czerwonym. Jego jakość jest w pełni gwarantowana zwłaszcza pod kątem zadrapań. Wszystko to przy niedużej wadze. Przyjmując wartość 1,5 V na baterię AA, można opisanym koszyczkiem uzyskać napięcie wyjściowe 12 V. Pojemność baterii nie ma przy tym znaczenia - należy je oddzielnie dokupić (nie występują one w zestawie).