Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Podłużny koszyczek 12BH382A-GR firmy Eagle Plastic Devices mieszczący 8 baterii AA

Article Image
Wszystkie dostępne na rynku rozwiązania są temu koszyczkowi pisane - prosty w obsłudze pozwala zasilać je wszędzie. Jego wytrzymałość jest gwarantowana, tak samo jak mała waga.

Wykonana z trwałego, czarnego plastiku obudowa koszyczka dobrze chroni umieszczone w nim baterie AA przed wstrząsami i upadkami, zapewniając zasilanie o stosunkowo stabilnych parametrach w czasie. Jest to produkt zarówno dla baterii pojedynczego użytku, jak i wielokrotnie ładowanych (np. NiMH).

Mieszczący 8 baterii AA koszyczek 12BH382A-GR
Mieszczący 8 baterii AA koszyczek 12BH382A-GR

We wnętrzu koszyczka znajdują się piktogramy przedstawiające wymaganą polaryzację baterii. Rozmiary 12BH382A-GR wynoszą: 108,5×31,5×29,5 mm. Koszyczek jest zakończony dwoma przewodami zasilania: czarnym i czerwonym. Jego jakość jest w pełni gwarantowana zwłaszcza pod kątem zadrapań. Wszystko to przy niedużej wadze. Przyjmując wartość 1,5 V na baterię AA, można opisanym koszyczkiem uzyskać napięcie wyjściowe 12 V. Pojemność baterii nie ma przy tym znaczenia - należy je oddzielnie dokupić (nie występują one w zestawie).

Produkt jest dostępny w ofercie Mouser Electronics i Pi Hut.

Mieszczący 8 baterii AA koszyczek 12BH382A-GR
Mieszczący 8 baterii AA koszyczek 12BH382A-GR
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja koszyczka 12BH382A-GR
Firma:
Tematyka materiału: 12BH382A-GR, baterie AA, Eagle Plastic Devices, koszyczki na baterie, Mouser Electronics, zasilanie bateryjne
AUTOR
Źródło
eu.mouser.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"