Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Czarny, stylowy koszyczek na sześć baterii AA produkcji Pi Hut

Article Image
Wszelkie moduły i urządzenia są temu produktowi pisane (łatwy w obsłudze pozwala zasilać je wszędzie). Jego wytrzymałość jest w pełni gwarantowana (wszystko to przy małej wadze).

Stanowiący obudowę elementu materiał (ABS) skutecznie chroni występujące w koszyczku baterie przed upadkami oraz wstrząsami (gwarantując stabilne, ciągłe zasilanie). Wyrób przewidziano dla 6 baterii AA zarówno pojedynczego użytku, jak i wielokrotnie ładowanych. W jego wnętrzu znajdują się piktogramy z prawidłową polaryzacją zasilania. Wymiary podzespołu wynoszą: 19×114,5×66 mm. Dołączono do niego przewody zasilające o długości 15 cm i wierzchnią pokrywkę, która chroni go przed czynnikami zewnętrznymi (za wyjątkiem cieczy - koszyczek nie jest całkowicie szczelny).

Cena produktu to 2 funty brutto (stan na dzień 13.01.2022 r.).

Jego jakość jest wysoce gwarantowana, w tym odporność na zadrapania (stylistyka wyrobu jest przy tym trafiona - minimalistyczna i brutalna, lecz nienachalna, by nie powiedzieć nieskazitelnie techniczna).

Przyjmując zasilanie 1,5 V na baterię można tym koszyczkiem uzyskać napięcie 9 V (to przy okazji).

Koszyczek firmy Pi Hut dla 6 baterii typu AA
Koszyczek firmy Pi Hut dla 6 baterii typu AA
Firma:
Tematyka materiału: ABS, baterie, baterie AA, baterie jednokrotnego użytku, baterie wielokrotnie ładowane, koszyk na baterie, Pi Hut, zasilanie bateryjne
AUTOR
Źródło
thepihut.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"