Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Ultraszeroki, profesjonalny monitor ProLite TE10518UWI firmy iiyama

Article Image
Wrzesień 2023 roku przynosi najnowszą propozycję od firmy iiyama czyli ultraszeroki, profesjonalny monitor ProLite TE10518UWI o przekątnej 105", który ma panoramiczny widok 21:9, a także technologię PureTouch-IR. Ten monitor został zaprojektowany, aby przenieść: integrację sal konferencyjnych i współpracę na zupełnie nowy poziom. Jego cienka ramka pozwala na wyświetlanie żywych i imponująco ogromnych obrazów oraz filmów w rozdzielczości 5K, co czyni go wszechstronnym i efektownym rozwiązaniem.

Interaktywny monitor TE10518UWI umożliwia użytkownikom płynne zarządzanie wirtualnymi spotkaniami i wideokonferencjami, a także uczestniczenie w nich. Jest to idealne rozwiązanie dla optymalizacji platformy Microsoft Teams Front Row, oferujące wyjątkowe wrażenia, które zapewnia właściwą równość w dostępie do treści, dla uczestników sali konferencyjnej. Dzięki formatowi obrazu 21:9, użytkownicy mogą wprost nacieszyć się panoramicznymi wrażeniami, jednocześnie zachowując realistyczny widok galerii w trakcie udostępniania treści. Dostępny pasek boczny czatu czy powiadomień jest wyraźnie widoczny, a podniesiona ręka jest szybko rozpoznawana. Monitor ma hybrydowe rozwiązanie, które łączy: system operacyjny Android z opcjonalnymi funkcjami "OPS Slot PC", co czyni go niezwykle wszechstronnym narzędziem. Konfiguracja "Control Room" ułatwia wyświetlanie obrazu na dużą skalę.

Logo firmy iiyama

W środku monitora TE10518UWI zawarto wbudowane głośniki i subwoofer, które dostarczają wiernej jakości dźwięk, zapewniając czyste brzmienie w trakcie prezentacji, wideokonferencji i odtwarzania szeregu multimediów. Zintegrowano również ośmiokierunkowy mikrofon, który zapewnia sporą klarowność dźwięku, co sprawia, że głos użytkowników w sali konferencyjnej jest doskonale słyszalny i wyraźny w trakcie wirtualnych spotkań i konferencji. Bez względu na to, czy jest to sala konferencyjna, sala lekcyjna czy też miejsce spotkań, ten interaktywny produkt stanowi doskonałe narzędzie do wspierania: kreatywności, produktywności i płynnej komunikacji.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: iiyama
Tematyka materiału: głośniki, iiyama, mikrofony, monitory, monitory komputerowe, ProLite TE10518UWI
AUTOR
Źródło
iiyama.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"