Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Dostępny w Polsce: rewolucyjny telewizor MICRO LED firmy Samsung o przekątnej 110”

Article Image
Jest to najnowocześniejszy i najdoskonalszy ekran na świecie, który powstał z myślą o użytkownikach domowych. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii wyświetlania, telewizor MICRO LED zapewnia niepowtarzalne doświadczenia przy oglądaniu filmów czy transmisji sportowych. Nowy telewizor firmy Samsung jest do nabycia w Polsce za pośrednictwem firmy Audio Color.

Zastosowane w telewizorze MICRO LED diody elektroluminescencyjne zapewniają doskonałą czerń, imponującą głębię, żywe barwy oraz podwyższoną wyrazistość i dopasowany kontrast. Diod tych jest 25 milionów. Telewizor MICRO LED wiernie odwzorowuje kolory systemów: DCI i Adobe RGB. Dzięki dwudziestobitowej głębi skali szarości, jest w stanie przedstawiać każdy detal sceny, oferując maksymalną precyzję oraz kontrolę podświetlenia. Jest to możliwe m.in. dzięki sterowaniu jasnością i barwami, przy co najmniej milionie poziomów. Telewizor MICRO LED oferuje funkcje, które sprawiają, że korzystanie z niego jest bardzo przyjemne oraz łatwe. Jego przekątna zachęca do korzystania z funkcji Multi View, która dzieli ekran na 4 części. Na każdej z nich pokazać oddzielne obrazy. Dzieje się to przy zintegrowanych głośnikach o mocy 100 W oraz systemie Dolby Atmos, który obejmuje górne, boczne i dolne głośniki kanałowe do generacji wielowymiarowego brzmienia. Wrażenia słuchowe potęgują określone rozwiązania, w tym Dźwięk Podążający za Obiektem Pro czy Q-Symphony.

Logo firmy Samsung

Jak wyjaśnia dyrektor działu RTV w polskim oddziale firmy Samsung, Grzegorz Stanisz:

"Przez wielu branżowych ekspertów telewizor MICRO LED uważany jest za najdoskonalszą technologię wyświetlania dzięki diodom LED RGB. Nie będzie przesadą, jeżeli wspomnę, że jakość obrazu tego telewizora dalece wykracza poza dostępne dziś popularne rozwiązania. Jest to technologia przyszłości, która wchodzi na nasz rynek już dziś."

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2 i link 3

Pan Grzegorz Stanisz - dyrektor działu RTV w polskim oddziale firmy Samsung
Galeria
Wideo
Firma: Samsung
Tematyka materiału: ekrany, Grzegorz Stanisz, MICRO LED, RGB, Samsung, telewizory
AUTOR
Źródło
news.samsung.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"