Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zaburtowy silnik elektryczny Wicher 65 firmy VOLT Polska

Article Image
Zaburtowy silnik elektryczny Wicher 65 przeznaczony jest do zasilania łodzi, do pracy na niezbyt głębokiej wodzie. Dzięki kolumnie zrobionej ze wzmocnionego kompozytu, urządzenie jest wytrzymałe na uderzenia i deformacje.

Zasilany napięciem 12 V zaburtowy silnik elektryczny Wicher 65 współgra z 2 następującymi, w istocie, typami akumulatorów: AGM i GEL, o właściwej pojemności i zdolności dostarczania minimum 50-60 A prądu do silnika. Wszystkie znamienne części silnika zostały umieszczone w zwartej jednostce. Osiągnięto to przy: niewielkiej masie, łatwym montażu oraz cichej pracy. Przygotowany przez VOLT Polska silnik obejmuje drążek sterujący z regulacją prędkości oraz kierunku płynięcia. Przewidziano w nim 5 biegów w przód oraz 3 biegi w tył. Zapewniana jest maksymalna moc 770 W - przy wadze silnika ok. 10,5 kg. Zastosowania zaburtowego silnika elektrycznego Wicher 65 obejmują łodzie: motorowe, żaglowe oraz wędkarskie. Jest to prosty w obsłudze, wytrzymały produkt sprawdzający się w każdym rodzaju wody.

Więcej informacji pod adresem: voltpolska.pl

Dźwignia do regulacji kąta silnika
Łopatki silnika
Do pobrania
Download icon Karta katalogowa zaburtowego silnika elektrycznego Wicher 65 Download icon Instrukcja obsługi zaburtowego silnika elektrycznego Wicher 65
Firma: VOLT Polska
Tematyka materiału: akumulatory, prąd elektryczny, silniki elektryczne, silniki zaburtowe, VOLT Polska, Wicher 65
AUTOR
Źródło
voltpolska.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"