Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tapo T300 firmy TP-Link - inteligentny czujnik zalania

Article Image
Wyciek wody spowodowany np. nieszczelnościami instalacji może spowodować sporo szkód. Dlatego ważne jest jak najwcześniejsze wykrycie wody w pomieszczeniu. Może w tym pomóc inteligentny czujnik zalania Tapo T300 firmy TP-Link, dzięki któremu, w porę, użytkownik zostaje powiadomiony o wyciekach wody.

Inteligentny czujnik zalania Tapo T300 obejmuje 6 sond detekcyjnych, czy syrenę o głośności 90 dB. Podobnie jak reszta czujniów z serii Tapo, wymaga huba Tapo do działania. Pozwala na dobrą sprawę tworzyć tzw. sceny na wypadek wykrycia zalania. Dla przykładu prócz wysłania powiadomienia na telefon i włączenia syreny, można uruchomić alarm na samym hubie, albo w wypadku integracji ze smart żarówką uruchomić alarm świetlny w salonie. Odpoczywający na kanapie domownicy z pewnością nie przeoczą żadnego sygnału wysyłanego przez czujnik. Gwarantowana jest klasa szczelności IP67 i zasilanie bateryjne. Czujnik można umieszczać w każdym miejscu, które jest narażone na zalanie - np. pod zlewem lub zmywarką. Dwie baterie AAA gwarantują do 3 lat nieprzerwanej pracy czujnika. Charakteryzuje go prosta instalacja w parze z zarządzeniem. Wystarczy pobrać aplikację Tapo na urządzenia mobilne, z systemami operacyjnymi: Android lub iOS, aby mieć wszystko pod kontrolą.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na materiałach pod zdjęciami.

Czujnik zalania Tapo T300
Galeria
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Tapo T300 Download icon Przewodnik użytkownika Tapo T300 Download icon Skrócony przewodnik instalacji Tapo T300
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: czujniki zalania, syreny alarmowe, Tapo, Tapo T300, TP-Link, woda
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"