Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Ponieważ puste nie zawsze jest puste - najnowszy tester baterii produkcji VARTA

Article Image
Każdego roku pozbywamy się wielu ton wyłącznie połowicznie rozładowanych baterii. Średnio zaledwie 50% wszystkich wyrzucanych baterii faktycznie dobrnęło do swego końca przydatności. By w optymalny sposób przyczynić się do zminimalizowania tego niepokojąco znacznego odsetka, firma VARTA wprowadza nową wersję swego testera baterii. Nowe funkcje, kompatybilność ze wszystkimi dostępnymi na rynku modelami ogniw i nowoczesny design sprawiają, że tester ten jest niezbędnym produktem jeżeli chodzi o gospodarstwa domowe.

Dzięki najnowszemu testerowi baterii VARTA można sprawdzić stan naładowania ogniw, żeby zapewnić ich bardziej zrównoważone użytkowanie. Jest to wyjątkowo wszechstronny produkt imponujący łatwością obsługi, nadający się do wszystkich popularnych ogniw, m.in. AA, AAA, C, D i 9 V, jak również alkalicznych ogniw guzikowych. Prezentowany tester baterii pokazuje z łatwością na wbudowanym wyświetlaczu LCD poziomy napięć w szczególności dla: baterii Li-Ion i akumulatorów NiMH. Wyświetlane jest dokładne napięcie w woltach oraz trzystopniowa skala w formie baterii (3 paski - pełne ogniwo, 2 paski - ogniwo nadal nadające się do użytku, a także 1 pasek - ogniwo do wymiany) w celu zapewnienia kontroli nad tym czy ogniwo jest, w rzeczy samej, do wyrzucenia lub nie. Sprawia to, że tester baterii oferowany przez VARTA jest wspaniałym towarzyszem gospodarstwa domowego, pozwalając na ciut bardziej ekologiczny, ekonomiczny styl życia całkowicie wolny od nadmiaru niedoładowanych baterii.

Więcej informacji pod adresem: varta-ag.com

Wideo
Firma: VARTA
Tematyka materiału: baterie alkaliczne, napięcie elektryczne, ogniwa, poziom naładowania baterii, testery baterii, VARTA
AUTOR
Źródło
varta-ag.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"