Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Kompaktowy dalmierz laserowy PowerShot GOLF firmy Canon z wbudowaną kamerą

Article Image
Wraz z końcem chłodów zapaleni golfiści szykują się do swych pierwszych uderzeń na różnych polach do gry. Korzystając z nadarzającej się okazji, firma Canon wprowadziła na rynek PowerShot GOLF - poręczny, zaawansowany dalmierz laserowy z dostępną w jego środku kamerą, zaprojektowany z myślą o golfistach - zarówno profesjonalistach, jak i amatorach pragnących poprawiać własne wyniki.

Kieszonkowych rozmiarów PowerShot GOLF zapewnia golfistom szybki, precyzyjny odczyt w dziedzinie odległości, pozwalając na udokumentowanie rozgrywki w golfa, dzięki wygodnej w użyciu, wbudowanej kamerze. Dzięki krystalicznie czystej i jasnej optyce i opcji dodatkowego powiększenia cyfrowego, każdy golfista jest w stanie dostrzec dużo więcej szczegółów pola z własnej perspektywy. Dostępny w PowerShot GOLF laser wysokiej precyzji oraz funkcja "pin-lock" pozwalają zmierzyć odległość do najbliższego obiektu, gdy w polu widzenia wykrywane są też inne obiekty. Jako jeden z najlżejszych dalmierzy w sprzedaży może towarzyszyć wielu golfistom - bez względu na okoliczności. Jest to możliwe w szczególności za sprawą baterii o długim czasie pracy, do której naładowanie wystarczy kabel USB-C.

Kompaktowy dalmierz laserowy PowerShot GOLF

Dzięki precyzyjnym i wiarygodnym odczytom odległości, PowerShot GOLF pozwala golfiście gruntownie rozpoznać pole i dobrać właściwy kij do każdego uderzenia. Za sprawą tzw. Slope Mode uwzględniane są różnice wysokości, a obliczenia odległości w trybie Plays like służą do zapewnienia lepszego oglądu pola golfowego. Jasny wizjer elektroniczny, wraz z technologią stabilizacji obrazu, bezpośrednio temu oglądowi sprzyja. Stabilność obrazu, który prezentuje golfiście PowerShot GOLF, pozwala na wysoce precyzyjne pomiary odległości, szczególnie w przypadku gdy chodzi o uchwycenie odległych celów takich jak: flagi i przeszkody.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Canon
Tematyka materiału: Canon, dalmierze, dalmierze laserowe, golf, PowerShot GOLF, USB-C
AUTOR
Źródło
canon.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"