Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Przenośny wykrywacz instalacji podziemnych Ultra 12 WATT ADVANCED firmy Leica Geosystems

Article Image
Integrując funkcję inteligentnego przetwarzania sygnału z dogodnymi trybami pracy, przenośny wykrywacz instalacji podziemnych Ultra 12 WATT ADVANCED precyzyjnie śledzi zakopane linie instalacyjne, umożliwiając bezpieczne dokonywanie wykopów z pomiarami sieci. Wykrywacz ten można dopasowywać pod kątem szeregu warunków środowiskowych - dostępnych jest ponad 100 programowalnych częstotliwości pracy.

Działając w zatłoczonym środowisku pracy, przenośny wykrywacz instalacji podziemnych od firmy Leica Geosystems korzysta z pomiarów zakłócających czynników zewnętrznych (z ang. Ambient Interference Measurement - AIM), które polegają na cyfrowej analizie otoczenia pod kątem hałasów. Jest to zaawansowany system, który rekomenduje najlepsze częstotliwości w celu idealnej detekcji instalacji podziemnych. Dzięki opcji pomiarów offsetowych, wykrywacz Ultra 12 WATT ADVANCED śledzi każdą instalację, która występuje bezpośrednio pod nim. Na dobrą sprawę gwarantowana jest płynna regulacja częstotliwości pomiarowych - od 50 Hz do 200 kHz, co starcza do odnalezienia m.in.: kabli energetycznych, infrastruktury telefonicznej i rur stalowych. Z kolei wybór kilku anten gwarantuje indywidualną konfigurację instrumentu i przydaje się szczególnie przy realizacji wielu prac na placu budowy. Jest to zapewnione przy czytelnym, graficznym ekranie LCD ze strzałkami kierunkowymi, a także możliwej integracji z urządzeniami pozyskiwania danych GNSS, albo GIS. Obecny w nazwie wykrywacza człon "12 WATT" dotyczy wbudowanego nadajnika, który ma moc 12 W i poprawia transmisję sygnałów, zwłaszcza wzdłuż sporych, bezpośrednio zakopanych mediów. Z pewnością oznacza to sporą oszczędność czasu i pomyłek, które nie tylko są kosztowne, lecz również bardzo uciążliwe.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższej specyfikacji.

Specyfikacja przenośnego wykrywacza instalacji podziemnych Ultra 12 WATT ADVANCED
Galeria
Wideo
Firma: Leica Geosystems
Tematyka materiału: detektory, instalacje podziemne, Leica Geosystems, Ultra 12 WATT, wykrywacze, wykrywanie instalacji podziemnych
AUTOR
Źródło
leica.waw.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"