Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Optymalny klimat dzięki urządzeniom hydroTRANS firmy JUMO

Article Image
Urządzenia serii hydroTRANS to niezawodne przetworniki wilgotności i temperatury z opcjonalnym modułem CO2, które działają według pojemnościowej metody pomiaru. Seria firmy JUMO jest dostępna z wieloma interfejsami. Seria odznacza się łatwością instalacji, solidnością wykonania oraz niezawodną technologią czujników.

Precyzyjne określanie wilgotności i temperatury stanowi podstawowy wymóg dla dokładnej kontroli powietrza. Seria hydroTRANS to idealne rozwiązanie do monitorowania klimatu m.in. w biurach i mieszkaniach. Urządzenia tej serii są dostępne w 4 wersjach: kanałowej, prętowej naściennej oraz wewnętrznej. Każde urządzenie można z łatwością zainstalować. Ich różne modele, o stopniu ochrony od IP20 do IP65, nadają się do szerokiego przekroju zastosowań w automatyce budynkowej.

Logo firmy JUMO

Zakres pomiarowy urządzeń serii hydroTRANS obejmuje wartości 0-100% RH, podczas gdy ich dokładność wynosi ±2% RH. Urządzenia posiadają nowoczesny kolorowy wyświetlacz i mogą być stosowane w zakresie temperatur od -40 do 80°C. Do precyzyjnego określania jakości powietrza w pomieszczeniach dostępny jest wariant z opcjonalnym modułem CO2, którego zakres pomiarowy sięga wartości 10 tys. ppm. Bardzo niskie czasy reakcji można osiągnąć dzięki umieszczeniu modułu w głowicy sondy. Jako interfejsy dostępne są wyjście napięciowe i prądowe oraz Modbus.

Więcej informacji pod adresem: jumo.pl

Wideo
Firma: JUMO
Tematyka materiału: dwutlenek węgla, HydroTRANS, JUMO, pomiary temperatury, pomiary wilgotności, urządzenia pomiarowe
AUTOR
Źródło
jumo.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"