Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zewnętrzna kamera VIGI C540S firmy TP-Link z nocną wizją VIGI ColorPro

Article Image
Jest to produkt rejestrujący obrazy w żywych kolorach zwłaszcza w warunkach bardzo słabego oświetlenia. Oferując rozdzielczość 4 MPx, gwarantuje wysoką jakość obrazu, uwieczniając precyzyjnie każdy szczegół. Dzięki zasilaniu poprzez: PoE lub tradycyjny zasilacz 12 V, kamera VIGI C540S jest niezwykle elastyczna w instalacji.

W zewnętrznej kamerze VIGI C540S przewidziana została funkcja obrotu 360° zapewniana z łatwością przy szybkości obrotowej 44°/s. Opisana klasą szczelności IP66 kamera odporna w całości jest na deszcz i zapylenie, co umożliwia jej działanie w bardzo trudnych warunkach na zewnątrz. Funkcja tworzenia tras patrolu pozwala na dynamiczne monitorowanie obszarów w sytuacji, kiedy kamera nieustannie obraca się pomiędzy wcześniej zdefiniowanymi punktami. To skuteczne narzędzie umożliwia śledzenie większego obszaru przy użyciu wyłącznie jednej kamery, co pozwala zaoszczędzić środki na etapie instalacji monitoringu. Gwarantowane jest zaawansowane kodowanie H.265+, co oznacza rewelacyjną kompresję danych i oszczędności miejsca podczas przechowywania informacji. Dzięki zaawansowanej funkcji klasyfikacji ludzi i pojazdów, prezentowana kamera umożliwia precyzyjne rozpoznawanie obiektów, ulepszając jakość monitoringu. Funkcja detekcji smart wykrywa każdą osobę, ruch, przekroczenie linii, a także wtargnięcie na obszar, czy sabotaż kamery. W momencie gdy ktoś przekroczy ustaloną granicę, wejdzie na wyznaczony obszar, albo też zasłoni kamerę, użytkownik od razu otrzyma powiadomienie push mówiące o takim incydencie. Zewnętrzna kamera VIGI C540S zapewnia zintegrowany alarm dźwiękowy i świetlny, który z miejsca odstrasza potencjalnych intruzów i włamywaczy. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które nie tylko rejestruje obrazy, ale również i zabezpiecza przestrzeń, zapewniając użytkownikowi spokój i bezpieczeństwo. Wbudowane w kamerę mikrofon, a także głośnik umożliwiają dwukierunkową transmisję audio, sprzyjając, w rzeczy samej, interakcji w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja VIGI C540S Download icon Przewodnik użytkownika VIGI C540S Download icon Skrócony przewodnik instalacji VIGI C540S
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: IP66, TP-Link, trasy patrolu, VIGI, VIGI C540S, VIGI ColorPro
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"