Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Oryginalny klips łączeniowy «Pogo Pin Probe Clip» w Adafruit Industries

Article Image
Jedną z ostatnich nowości w Adafruit Industries jest niepowtarzalny klips łączeniowy "Pogo Pin Probe Clip". Klips ten pozwala testować oraz dołączać moduły bez adapterów i lutowania. Jego obsługa jest intuicyjna. Nie potrzeba siły, by rozwierać klips - jest to zasługa odpowiednio dobranej sprężyny w "Pogo Pin Probe Clip".

Naśladujący krokodylkowe zaciski klips obejmuje 3 moduły o bolcowych wyprowadzeniach Pogo. Każdy z modułów zawiera po 6 wyprowadzeń. Dzieje się to przy pomarańczowym kolorze "Pogo Pin Probe Clip". Błyskawiczne dołączanie płytek z otworowymi zaciskami jest gwarantowane. Nie trzeba lutować oraz stosować adapterów (przejściówek).

Klips łączeniowy "Pogo Pin Probe Clip"

Oferowany w klipsie rozstaw (raster) wyprowadzeń Pogo wynosi 0,1". Grubość dołączanych do klipsu płytek (maksymalnie trzy) jest dowolna - przewidziano odległość 2,5 cm między kolejnymi modułami "Pogo Pin Probe Clip". Rodzaj i przeznaczenie tych płytek nie mają znaczenia. Jakość klipsu jest wysoka. Produkt wykonano z trwałego tworzywa.

Klips łączeniowy "Pogo Pin Probe Clip"

Klips "Pogo Pin Probe Clip" stanowi nowość oferty sklepu Adafruit Industries. Jest to uniwersalne narzędzie w codziennej pracy elektronika. Produkt należy stosować na roboczych powierzchniach.

Więcej informacji pod adresem: adafruit.com

Klips łączeniowy "Pogo Pin Probe Clip"
Galeria
Wideo
Firma: Adafruit Industries
Tematyka materiału: Adafruit Industries, klipsy łączeniowe, Pogo Pin Probe Clip, wyprowadzenia Pogo, zaciski krokodylkowe, złącza
AUTOR
Źródło
adafruit.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"