Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

FLS122: wyposażony w czujnik przepływu powietrza zestaw ewaluacyjny firmy Flusso

Article Image
Dostępny w ofercie Flusso zestaw oferuje precyzyjne pomiary temperatury i prędkości przepływu powietrza. Obowiązujące dla tych pomiarów przedziały wartości to kolejno: od -40 do 85°C, oraz 0-20 m/s. Jest to osiągane przy niepewności pomiarowej ±5%. Te wyjątkowe rozwiązanie od firmy Flusso charakteryzują wymiary: 3,5×3,5 mm. Zestaw ewaluacyjny FLS122 uwzględnia interfejs I2C przeznaczony do konfiguracji i kalibracji czujnika przepływu powietrza.

Powstały dzięki Flusso zestaw można prosto integrować z wieloma systemami do testowania rozwiązań. Dostępny w zestawie czujnik można skalibrować tak, by badał przepływ powietrza przy blisko zerowym spadku ciśnienia. Istnieje możliwość dołączania zestawu ewaluacyjnego FLS122 do komputerów przenośnych. Chociaż FLS122 miał pierwotnie służyć zastosowaniom związanym z monitoringiem filtrów, to ze względu na niskie pobory mocy, koszty czy łatwość stosowania, zestaw jest spotykany w zasilanych bateryjnie aplikacjach testowych. Jak dodaje wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Flusso, Thomas Negre:

"Firma Flusso otrzymała tak sporo pozytywnych opinii na temat zestawu FLS122, że nadeszła pora wprowadzić go do masowej produkcji tak szybko jak to tylko możliwe. Zestaw ten będzie produkowany przez nas, w ramach dostępnego łańcucha dostaw, który jest w stanie sprostać rocznej produkcji zestawu na poziomie 100 milionów egzemplarzy (...)."

Więcej informacji pod adresami: link 1link 2 oraz na filmach pod zdjęciem.

Pan Thomas Negre - wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Flusso
Firma: Flusso
Tematyka materiału: czujniki przepływu powietrza, FLS122, Flusso, interfejs I2C, pomiary temperatury, Thomas Negre
AUTOR
Źródło
flussoltd.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"