Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Polecane na święta: moduł Christmas Tree Rainbow for micro:bit (EF03420) produkcji ElecFreaks

Article Image
Ten współpracujący z modułem micro:bit produkt zawiera 6 wydajnych diod LED RGB, które świecą w różnych kolorach. Jego stylowa płytka, w formie zielonego „drzewka” (o wymiarach: 75,93×50 mm), jest prosta w obsłudze i stanowi ozdobę rozświetlającą bożonarodzeniowe spotkania.

Napięcie zasilania 3,3-5 V w zupełności wystarcza do osiągnięcia celu z ostatniego zdania powyżej, tak samo jak intuicyjny edytor MakeCode od firmy Microsoft. Wygląd oraz sposób i przykłady użycia modułu są jak na poniższych zdjęciach (przytoczone wcześniej diody mogą statycznie świecić bądź ”służyć” w animacjach). Występują w nim 3 pady przeznaczone do jego dołączania poprzez zaciski krokodylkowe.

Moduł Christmas Tree Rainbow for micro:bit (EF03420)

Pierwsza oraz druga wersja micro:bit (V1 i V2) jest EF03420 pisana. Cena płytki to 3,90 dolarów brutto (stan na dzień 21.12.2021 r.). Można ją zastosować natychmiast (nie są jej potrzebne sterowniki). Jej waga wynosi 6,5 g. Brak zacisków w zestawie (innych części również).

Sposób użycia modułu Christmas Tree Rainbow for micro:bit (EF03420) z modułem micro:bit

Więcej informacji pod adresami: link 1 oraz link 2

Przykłady użycia modułu Christmas Tree Rainbow for micro:bit (EF03420)
Firma:
Tematyka materiału: Christmas Tree Rainbow for micro:bit, dioda LED RGB, dioda RGB, dioda trójkolorowa, EF03420, ElecFreaks, LED RGB, MakeCode, micro:bit V1, micro:bit V2, Microsoft, pady, Christmas Tree Rainbow for micro:bit, zaciski krokodylkowe
AUTOR
Źródło
www.elecfreaks.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"