Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wydajne mikrokontrolery serii TRAVEO T2G firmy Infineon Technologies na targach CES 2023

Article Image
Są to bardzo niezawodne rozwiązania oparte na rdzeniu Cortex-M4/M7 z firmy ARM. Każdy z mikrokontrolerów zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, oferując różne, zaawansowane protokoły sieciowe.

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu CloudWare firmy Altia, mikrokontrolery serii TRAVEO T2G można błyskawicznie programować. Pod tym względem nie trzeba używać różnych, a do tego nieoptymalnych kompilatorów i debuggerów. Przyspiesza to proces projektowania wspierany przez innowacyjny portal deweloperski do benchmarkingu i testów aplikacji GUI. Wszystkie z mikrokontrolerów serii TRAVEO T2G są pisane m.in.: modułom kontroli nadwozia i aplikacjom infotainment. Zastosowania mikrokontrolerów serii TRAVEO T2G mają obejmować zwłaszcza wyświetlacze w pojazdach. Nastąpi to najwcześniej początkiem 2023 roku. Jak mówi dyrektor ds. marketingu w firmie Infineon Technologies, Marcelo Williams Silva:

"Jesteśmy podekscytowani współpracą z firmą Altia i ich rozwiązaniem CloudWare (...). Nasze mikrokontrolery mają wspierać np.: wyświetlacze dostępne w najnowszych pojazdach (...). Już niedługo stanie się możliwe łączenie mikrokontrolerów TRAVEO T2G z: interfejsami HMI (ang. Human-Machine Interface - intrfejs człowiek-maszyna) oraz rozwiązaniem CloudWare."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Marcelo Williams Silva - dyrektor ds. marketingu w firmie Infineon Technologies
Firma: Infineon Technologies
Tematyka materiału: Altia, CloudWare, interfejsy człowiek-maszyna, Microchip Technology, motoryzacja, TRAVEO T2G
AUTOR
Źródło
infineon.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"