Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wydajne mikrokontrolery serii TRAVEO T2G firmy Infineon Technologies na targach CES 2023

Są to bardzo niezawodne rozwiązania oparte na rdzeniu Cortex-M4/M7 z firmy ARM. Każdy z mikrokontrolerów zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, oferując różne, zaawansowane protokoły sieciowe.
Article Image

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu CloudWare firmy Altia, mikrokontrolery serii TRAVEO T2G można błyskawicznie programować. Pod tym względem nie trzeba używać różnych, a do tego nieoptymalnych kompilatorów i debuggerów. Przyspiesza to proces projektowania wspierany przez innowacyjny portal deweloperski do benchmarkingu i testów aplikacji GUI. Wszystkie z mikrokontrolerów serii TRAVEO T2G są pisane m.in.: modułom kontroli nadwozia i aplikacjom infotainment. Zastosowania mikrokontrolerów serii TRAVEO T2G mają obejmować zwłaszcza wyświetlacze w pojazdach. Nastąpi to najwcześniej początkiem 2023 roku. Jak mówi dyrektor ds. marketingu w firmie Infineon Technologies, Marcelo Williams Silva:

"Jesteśmy podekscytowani współpracą z firmą Altia i ich rozwiązaniem CloudWare (...). Nasze mikrokontrolery mają wspierać np.: wyświetlacze dostępne w najnowszych pojazdach (...). Już niedługo stanie się możliwe łączenie mikrokontrolerów TRAVEO T2G z: interfejsami HMI (ang. Human-Machine Interface - intrfejs człowiek-maszyna) oraz rozwiązaniem CloudWare."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Marcelo Williams Silva - dyrektor ds. marketingu w firmie Infineon Technologies
Firma: Infineon Technologies
Tematyka materiału: Altia, CloudWare, interfejsy człowiek-maszyna, Microchip Technology, motoryzacja, TRAVEO T2G
AUTOR
Źródło
infineon.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
cykl Audio Out
1/10 Skuteczność głośnika 80 dB/W/m można ocenić jako:
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"