Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowe oprawy parkowo-miejskie Skver LED od Lena Lighting

Article Image
Linia Skver LED obejmuje modele: nasłupowe i zwieszane - o dookólnej i soczewkowej charakterystyce świecenia, z 2 wariantami kloszy, beznarzędziowym dostępem, jeżeli chodzi o komorę zasilacza i innowacyjnym modułem LED. Każdy z tych modeli można, w elastyczny sposób, modyfikować za pomocą akcesoriów, które dostosowują oprawy do różnych założeń projektowych, a także pozwalają korygować bryłę światłości - bez konieczności wymiany całej oprawy.

Wszystkie oprawy z rodziny Skver LED zostały wykonane z niewrażliwych na wilgoć i wysoce trwałych materiałów, które są odporne na zwiększone promieniowanie słoneczne i uderzenia. W przypadku wersji C5+ gwarantowana jest także wysoka odporność na korozję, co oznacza, że tego typu oprawy mogą znajdować się w miejscach bezpośredniej styczności z wodą, czyli mniej lub bardziej zasoloną cieczą. Przekłada się to na: wysoką żywotność i niską awaryjność opraw oświetleniowych Skver LED, a każda z nich jest gotowa pod wyzwania przyszłości - nie inaczej, uwzględniwszy m.in. cykl życia infrastruktury miejskiej, w poszanowaniu środowiska naturalnego, przy zachowaniu modularnej elastyczności, która pozwala rozwijać dość spójny, funkcjonalny system inteligentnego i stylowego oświetlenia w przyszłości.

Przykładowe oprawy parkowo-miejskie z linii Skver LED

W wybranych modelach opraw Skver LED zastosowano system Tunable White, który pozwala na dynamiczną regulację barwy światła, a rozłącznik nożowy, dostępny w zadanych wersjach, odcina zasilanie w chwili otwarcia komory elektrycznej, pozwalając bezpiecznie zrealizować i doprowadzić do końca wszystkie niezbędne prace serwisowe. Dzięki temu, osoba dokonująca modyfikacji jest w całości chroniona i może beznarzędziowo otworzyć komorę każdej z opraw Skver LED, wyjąć płytę i wymienić ją na nową, a diagnozy awarii może dokonać w warsztacie i laboratorium.

Więcej informacji tutaj oraz na poniższym filmie.

Wideo
Firma: Lena Lighting
Tematyka materiału: lampy LED, Lena Lighting, nowości, oprawy oświetleniowe, Skver LED, tereny urbanistyczne
AUTOR
Źródło
lenalighting.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"