Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wyzwalacz lamp błyskowych SPEEDLITE TRANSMITTER ST-E3-RT firmy Canon

Article Image
Wyzwalacz lamp błyskowych SPEEDLITE TRANSMITTER ST-E3-RT w istocie ułatwia zaawansowane fotografowanie ze zdalnie sterowaną lampą błyskową czy wyzwalanie kilku lamp błyskowych i sterowanie ustawieniami z odległości. Z jego pomocą można, w rzeczy samej, uruchamiać kilka aparatów z dużej odległości, przede wszystkim by z łatwością dokonać fotografowania synchronicznego.

W ramach wyzwalacza lamp błyskowych SPEEDLITE TRANSMITTER ST-E3-RT dostępne jest wyzwalanie radiowe na częstotliwości 2,4 GHz, które działa bezproblemowo choćby w trakcie wykonywania zdjęć na zewnątrz i zza rogu, nawet jeśli między urządzeniami występuje wiele przeszkód. Istnieje możliwość równoczesnego wyzwalania do 15 lamp błyskowych Speedlite, co pozwala stworzyć wyrafinowane oświetlenie z wieloma źródłami światła. Wyrafinowana, w rzeczy samej, automatyka błysku E-TTL II ułatwia regulację naświetlania, a całość wymaga, w celu zasilania, ledwie 2 baterii AA/LR6. W celu obsługi SPEEDLITE TRANSMITTER ST-E3-RT, przewidziany został czytelny wyświetlacz kontrolny LCD. Można wyzwolić w sumie niemal 15 aparatów, gdy chodzi o tzw. zsynchronizowane fotografowanie. Wyzwalacz lamp błyskowych SPEEDLITE TRANSMITTER ST-E3-RT zabezpieczony jest przed pyłami czy wilgocią tak samo jak profesjonalne aparaty EOS i obiektywy serii L. Obsługuje bezprzewodową synchronizację z drugą kurtyną - w przypadku modelu EL-1/EL-5 po zdalnym wyzwoleniu lampy, jak również niuanse oświetleniowe oraz pamięć ekspozycji lampy (FE).

Więcej informacji pod adresem: canon.pl

Galeria
Wideo
Firma: Canon
Tematyka materiału: aparaty fotograficzne, Canon, fotografia, lampy błyskowe, SPEEDLITE TRANSMITTER ST-E3-RT, wyzwalacz lamp błyskowych
AUTOR
Źródło
canon.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"