Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Energooszczędna oprawa liniowa Linea S LED firmy Lena Lighting o wielu przeznaczeniach

Article Image
Energooszczędna i nadzwyczaj szybka w montażu oprawa liniowa Linea S LED została zrobiona z myślą o powierzchniach przemysłowych, magazynowych oraz handlowych. Wyjątkowa konstrukcja zapewnia szerokie możliwości eksploatacji i wygodny montaż.

W oprawie liniowej Linea S LED zastosowano system profili nośnych, które pozwalają bardzo łatwo rozmieszczać moduły świetlne i funkcyjne na całej długości profilu. Każdy profil jest na dobrą sprawę łączony w linie o maksymalnej długości: 100 m. Szybki montaż przekłada się na oszczędność czasu i kosztów. Oprawę liniową Linea S LED wyróżnia skuteczność świetlna do 172 lm/W. Oprawa dostępna jest w wielu wariantach optyki, w tym z: UGR <19, dziewięcioma rozsyłami światła oraz różnym współczynnikiem odwzorowania kolorów (Ra), co ma kluczowe znaczenie w wypadku obiektów handlowych, gdzie liczy się właściwa ekspozycja towarów. W całości gwarantowana jest zgodność z inteligentnymi systemami zarządzania oświetleniem: CLUE i HCL, dzięki czemu łatwo dopasowuje natężenie, czy barwę światła do potrzeb. Oprawa powstała w oparciu o autorską technologię modułów LED o bardzo długim czasie pracy.

Więcej informacji pod adresem: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Lena Lighting
Tematyka materiału: Lena Lighting, Linea S LED, oprawy liniowe, oprawy świetlne, skuteczność świetlna, systemy zarządzania oświetleniem
AUTOR
Źródło
lenalighting.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"