Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowa propozycja od TP-Link - wideodzwonek Tapo D230S1

Article Image
Firma TP-Link wprowadziła do własnej oferty wideodzwonek do drzwi Tapo D230S1, z zasilaniem bateryjnym, umożliwiającym nieprzerwaną pracę aż do 180 dni. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort czy bezpieczeństwo, ale także łatwy montaż bez ingerencji w infrastrukturę.

Wideodzwonek Tapo D230S1 łączy funkcjonalność oraz niezawodność, zapewniając ochronę i wygodę w codziennym życiu. Przetwornik Starlight, zintegrowana dioda doświetlająca LED i rozdzielczość 5 MPx sprawiają, że najdrobniejsze szczegóły zostają uchwycone - szczególnie w przypadku słabego oświetlenia. Wideodzwonek ma kąt widzenia kamery 160° oraz podgląd na żywo o proporcjach 4:3 w aplikacji Tapo, zapewniając użytkownikom możliwość oglądania gości "od stóp do głów" - w odległości 1 m od urządzenia. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, Tapo D230S1 pozwala na dwukierunkową transmisję dźwięku, dobrze ułatwiając komunikację np. z dostarczającym paczkę kurierem. Oprócz tego aplikacja Tapo umożliwia, w praktyce, wcześniejsze nagranie i zapisy odpowiedzi, które też usprawnią rozmowę z gośćmi. Wideodzwonek wyposażono w zaawansowany system rozpoznawania osób i pojazdów.

Wideodzwonek Tapo D230S1

Gdy w pobliżu pojawi się intruz, właściciel otrzyma na własny telefon szybkie powiadomienie push, a w razie kradzieży dodatkowo uruchomi się alarm, co pozwoli na szybką reakcję w celu zabezpieczenia domostwa. Zestaw obejmuje wymienny akumulator o pojemności: 6700 mAh, który oferuje do 180 dni pracy, na jednym ładowaniu. Aby móc przechowywać zarejestrowane nagrania, urządzenie korzysta z karty microSD, która znajduje własne miejsce w dołączonym do zestawu hubie Tapo H200 lub z chmury Tapo Care. Dzięki temu, użytkownik ma pewność, że nagrania są zawsze dostępne i zabezpieczone. Montaż Tapo D230S1 jest niezwykle prosty i bezinwazyjny - nie wymaga okablowania, a co za tym idzie pozwala zaoszczędzić czas, obok pieniędzy. Oprócz tego wideodzwonek wyróżnia klasa szczelności IP64, dzięki której produkt sprawdza się w deszczowe dni, czy w wilgotnych środowiskach. Bez względu na pogodę Tapo D230S1 będzie działać sprawnie i niezawodnie, zapewniając posiadaczom komfort i spokój w każdych okolicznościach. Wideodzwonek objęto dwuletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższej dokumentacji.

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Dokumentacja Tapo D230S1 Download icon Przewodnik instalacji Tapo D230S1
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: microSD, Tapo, Tapo Care, Tapo D230S1, TP-Link, wideodzwonki
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"