Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Microchip Technology informuje: ruszyła rejestracja na międzynarodową konferencję MASTERs

Article Image
Jeszcze w tym roku odbędzie się 24. edycja międzynarodowej konferencji MASTERs w dniach: 12-14 sierpnia. Organizowane na terenie amerykańskiego Fairmont Scottsdale Princess wydarzenie dostarczy wielu ważnych informacji w ramach sesji edukacyjnych które prowadzone przez twórców aplikacji i projektantów dostarczą mnóstwa synergii, szczególnie gdy chodzi o inżynierów.

W trakcie 24. międzynarodowej konferencji MASTERs odbędzie się: 63 sesji technicznych, 19 demonstracji prowadzonych przez instruktorów oraz 37 warsztatów praktycznych. Przez cały czas trwania konferencji otwarte będą także sesje networkingowe ze specjalistami Microchip Technology - w 2 obszarach: Ask the Experts oraz Featured Demos. Nie ulega wątpliwości, że uczestnicy konferencji mogą spodziewać się niezwykle angażującego, a zarazem ciekawego, wręcz przyciągającego wysokie tłumy programu 24. międzynarodowej konferencji MASTERs. Zasadnicza tematyka konferencji to sterowanie wbudowane. Będzie można dowiedzieć się, w rzeczy samej, o dostarczanych przez Microchip Technology narzędziach, które pozwalają gdy zachodzi taka potrzeba na znaczne przyspieszenie rozwoju swoich aplikacji. Najważniejszym punktem tegorocznej edycji międzynarodowej konferencji MASTERs będzie kolacja w dniu 12 sierpnia 2024 roku, podczas której wystąpi prezes Microchip Technology, Ganesh Moorthy. Z kolei następnego wieczoru - w dniu 13 sierpnia 2024 roku, uczestnicy konferencji będą mogli, z łatwością, nacieszyć się kącikiem tematycznym Casino Night ze smaczną kolacją i różnymi, wciągającymi grami. Opisywana konferencja będzie również znakomitą okazją do obejrzenia pojedynku FIRST Robotics i spotkania się z młodzieżowymi drużynami robotycznymi. Ceny za udział w 24. międzynarodowej konferencji MASTERs rozpoczynają się od 1797 dolarów.

Rejestracja na 24. międzynarodową konferencję MASTERs potrwa do dnia 17 lipca 2024 roku i można jej dokonać pod tym adresem

Pan Ganesh Moorthy - prezes firmy Microchip Technology
Wideo
Firma: Microchip Technology
Tematyka materiału: Arizona, Ganesh Moorthy, konferencje, konferencje międzynarodowe, MASTERs, wydarzenia
AUTOR
Źródło
microchip.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"