Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Udział firmy Digi-Key Electronics na targach Maker Faire Rome 2023

Article Image
Firma Digi-Key Electronics planuje zaprezentować najnowsze produkty w przestrzeni konstruktorskiej i edukacyjnej na stoisku nr A15 w pawilonie 3 w czasie targów Maker Faire Rome, które to wydarza się w dniach: 20-22 października 2023 roku. Będzie ona również sponsorem wydarzenia, które zgromadzi wielu konstruktorów i innowatorów, którzy dzielą się własnymi projektami z ogółem odbiorców.

Odbywające się już po raz jedenasty targi Maker Faire Rome to wydarzenie, w trakcie którego w przystępny sposób omawia się innowacje technologiczne czy ułatwia ich wdrażanie, łącząc firmy, środowisko akademickie, ludzi i pomysły. Są one organizowane oraz promowane przez Izbę Handlową w Rzymie. Partnerzy-dostawcy firmy Digi-Key Electronics pokażą rozwiązania ukierunkowane na edukację. Natomiast konstruktorzy i eksperci tej firmy będą uczestniczyć i angażować się w prezentacje oraz odpowiadać na pytania. Na stoisku nr A15 będzie obecny z pewnością nowy komputer jednopłytkowy Raspberry Pi 5. Odbędą się też prezentacje robota XRP od SparkFun Electronics i niedawno wprowadzonego na rynek zestawu Kitronik, który w dosyć znakomity sposób pomaga nauczycielom w nauczaniu elektroniki. Pierwsze 40 tysięcy uczestników targów otrzyma torbę Digi-Key Electronics wykonaną z tworzywa PTE, które jest recyklingowane.

Logo firmy Digi-Key Electronics

Jak mówi kierownik marketingu technicznego w firmie Digi-Key Electronics, Kevin Walseth:

"Firma Digi-Key Electronics cieszy się, że może być częścią jednych z największych targów w świecie i dzielić się ekscytującymi, nowymi produktami dla konstruktorów, albo i pedagogów. To doroczne wydarzenie jest znamienną okazją do nawiązania kontaktów i przekonania się w jaki sposób producenci wykorzystują nasze produkty (...) wraz z narzędziami oraz zasobami."

Więcej informacji pod adresem: digikey.pl

Pan Kevin Walseth - kierownik marketingu technicznego w firmie Digi-Key Electronics
Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: Digi-Key Electronics, Kevin Walseth, Maker Faire Rome 2023, Rzym, targi, wydarzenia
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"