Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Funkcjonalny wideorejestrator R980 4K firmy NAVITEL z innowacyjną optyką Sony

Article Image
Zaawansowana optyka Sony STARVIS, rozdzielczość Ultra HD, a nawet 7 warstw szkła soczewki sprawiają, że nagrania z wideorejestratora R980 4K są wyraźne bez względu na panujące warunki pogodowe. Takie detale jak znaki drogowe i numery rejestracyjne pojazdów są bardzo czytelne. Pole widzenia 140° pozwala dobrze widzieć: drogę przed pojazdem, chodnik oraz pobocze.

Dzięki 7 warstwom szkła w soczewce, jak również wbudowanemu filtrowi podczerwieni (IR), z łatwością osiągana jest jakość nagrywania na najwyższym poziomie - szczególnie w słabych, albo zbyt jasnych warunkach oświetleniowych. Zintegrowana antena GPS pozwala kierowcy na otrzymywanie powiadomień choćby o: ponad 60 rodzajach fotoradarów, kamer mobilnych i atrap, wydzielonych pasach dla transportu publicznego czy innych, bardzo niebezpiecznych miejscach. Występuje wyświetlacz IPS o przekątnej 3" - czytelny pod każdym kątem oglądu i obserwacji. W trybie wykrywania czy ostrzegania wyświetlacz pokazuje wszystkie niezbędne informacje potrzebne do komfortowej i bezpiecznej jazdy. Superkondensator, który zastępuje baterię, znosi ekstremalne wahania temperatury i ma imponującą niezawodność. Odporny na ciepło i awarie zasilania eliminuje ryzyko strat w zapisie wideo na skutek braku zasilania.

Wideorejestrator R980 4K

Wideorejestrator R980 4K może być sterowany zdalnie za pomocą modułu Wi-Fi. Uwzględnia czujnik uderzenia, który chroni pliki wideo nagrane w sytuacjach awaryjnych. Przy nagłych, w praktyce, manewrach lub uderzeniach fizycznych system zapisuje bieżący plik w chronionym folderze na karcie pamięci. Wideorejestrator obsługuje też i tryb parkingowy, który rejestruje nietypowe zdarzenia, gdy samochód jest zaparkowany i ma wyłączony silnik. Obsługuje karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Zabezpieczone pliki nie ulegają nadpisaniu oraz usuwaniu. Konfigurację R980 4K można wykonać wprost na ekranie dotykowym, a intuicyjny interfejs użytkownika menu sprawia, że jest to tak proste i szybkie, jak to tylko możliwe.

Wideorejestrator R980 4K

Magnetyczny uchwyt wideorejestratora R980 4K pozwala na szybki montaż urządzenia - bez potrzeby odłączania przewodów schowanych pod listwą wewnętrzną. Po dołączeniu R980 4K do zasilania, wideorejestrator uruchomi się, a także rozpocznie nagrywanie samoczynnie. Po pobraniu i zainstalowaniu programu Navitel DVR Player na komputerze, użytkownik może nie tylko przeglądać i edytować zapisane pliki wideo, ale też zobaczyć trasę przejazdu na mapie.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideorejestrator R980 4K
Galeria
Wideo
Firma: NAVITEL
Tematyka materiału: NAVITEL, R980 4K, Sony, Sony STARVIS, Ultra HD, wideorejestratory
AUTOR
Źródło
navitel.cz
Udostępnij
Powiązane treści
Powiązane treści
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"