Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

T787 4G: wielozadaniowy tablet nawigacyjny firmy NAVITEL z nawigacją GPS i łącznością 4G

Article Image
Dostępny w sprzedaży tablet T787 4G działa pod systemem operacyjnym: Android 12. Do dyspozycji użytkownika są: wyświetlacz dotykowy IPS o przekątnej 7" oraz slot na kartę SIM. Za sprawną pracę tabletu odpowiada procesor MTK8765 - o częstotliwości taktowania: 1,3 GHz. Pojemność baterii Li-Pol w tablecie T787 4G wynosi 2800 mAh.

Na ekranie tabletu T787 4G pokazywane są obrazy o rozdzielczości 1024×600 px. Występuje port USB-C do ładowania tabletu i 2 aparaty: przedni z matrycą 2 Mpx oraz tylny z matrycą 5 Mpx. Za przechowywanie danych odpowiada ważka pamięć RAM o pojemności 3 GB, a także pamięć wewnętrzna o pojemności 32 GB. Zintegrowany slot karty SD zapewnia dodatkowe w istocie do: 128 GB przestrzeni danych. Realizacja połączeń jest możliwa dzięki slotowi z kartą SIM. Przewidziano dwa interfejsy bezprzewodowe: Bluetooth i Wi-Fi. Zastosowany w tablecie T787 4G modem 4G istotnie podnosi komfort korzystania z internetu. Producent zdecydował się na umieszczenie w T787 4G aplikacji Navitel Navigator, która obejmuje mapy 47 krajów w jednym miejscu wraz z dostępem do dość szerokiej bazy POI. Kierowca jest ostrzegany przed fotoradarami na drodze oraz ma dostęp do 3 alternatywnych tras do wyboru, wraz z podanym czasem jazdy. Korzystanie z map może odbywać się w trybie offline. Aktualizacje są wolne od opłat dla wszystkich użytkowników urządzeń nawigacyjnych NAVITEL. Wbudowany G-sensor wykrywa ruch i umożliwia dopasowanie widoku tabletu w pionie lub poziomie, ułatwiając doń korzystanie z aplikacji nawigacyjnej.

Tablet T787 4G

Jak wyjaśnia CEO NAVITEL Europe, Tobiasz Jankowski:

"Po dłuższej przerwie powracamy z nowością w kategorii tabletów - z modelem T787 4G. Jest to propozycja dla tych, którym zależy na szybkim transferze danych i niezawodnym działaniu internetu. Moduł 4G odpowiada za łączność na najwyższym poziomie, umożliwiając wygodne przeglądanie stron, pracę czy oglądanie wideo. Tablet T787 4G może służyć do wykonywania obowiązków służbowych, spędzania wolnego czasu, albo też jako nawigacja w podróży dzięki aplikacji Navitel Navigator. Tablet charakteryzuje się także ciekawym designem - m.in. dzięki odbijającej światło obudowie. Funkcje jakie oferuje tablet T787 4G, w porównaniu do ceny, są niezwykle korzystne, co z pewnością wyróżnia go na tle tego typu produktów, dostępnych na rynku (...). Uważam, że jest to dogodna opcja dla tych, którym zależy na solidnym urządzeniu z 4G za rozsądne pieniądze."

Więcej informacji pod adresami: navitel.cz

Pan Tobiasz Jankowski - CEO NAVITEL Europe
Wideo
Firma: NAVITEL
Tematyka materiału: IPS, MTK8765, NAVITEL, T787 4G, tablety, Tobiasz Jankowski
AUTOR
Źródło
navitel.cz
Udostępnij
Powiązane treści
Powiązane treści
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"