Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Innowacyjne produkty LG Electronics wyróżnione w konkursie Red Dot Award

Article Image
Firma LG Electronics zdobyła w prestiżowym konkursie Red Dot Award 2023 przeszło 24 nagrody. Pośród nich znajduje się wyróżnienie "Best of the Best" dla OLED Flex, tj.: wyginanego telewizora, który gwarantuje doskonałą jakość obrazu.

Telewizor OLED Flex posiada wyginany ekran OLED, o przekątnej: 42". Dzięki aż 20 stopniom zakrzywienia, oferuje niespotykane dotąd możliwości dostosowania ekranu do wielu potrzeb użytkownika. OLED Flex obejmuje gamę odpowiednich funkcji przeznaczonych dla graczy, w tym indywidualnie dostosowywane podświetlenie tylne. Jednym z produktów LG Electronics uhonorowanych nagrodą Red Dot Award jest lodówka MoodUP, która ma panele drzwiowe w zmiennych kolorach czy wbudowane głośniki. Jest to nowoczesne urządzenie, które pozwala ożywiać kuchnię kolorami i dźwiękiem. Zwycięzcy w kategorii "Innovative Product" stanowią, w istocie, rozwiązania do pielęgnacji obuwia Styler ShoeCase i ShoeCare obok oczyszczacza powietrza PuriCare Aero Furniture w postaci stolika. Każdy z tych produktów pokazuje pełne dążenie LG Electronics do stawiania klientów na pierwszym miejscu, z myślą o potrzebach w materii konsumenckiej.

Kolorystyczne warianty lodówki MoodUP

Jak wyjaśnia dyrektor Corporate Design Center firmy LG Electronics, Hwang Sung-gul:

"Firma LG Electronics jest w pełni zaszczycona, że jej innowacje zostały docenione przez Red Dot jedną z najważniejszych na świecie nagród za wzornictwo. Nagroda te jest dla nas ważna i potwierdza nasze mocne przekonanie, że wartość dla klienta (...) powstaje dzięki produktom i usługom uwzględniającym głos konsumentów."

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Pan Hwang Sung-gul - dyrektor Corporate Design Center firmy LG Electronics
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: LG Electronics, OLED Flex, PuriCare Aero Furniture, ShoeCase, Styler ShoeCase, telewizory
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"