Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Opracowana przez Artidor Explosion Safety świetlno-dźwiękowa wieża sygnalizacyjna do strefy zagrożonej wybuchem w ofercie DACPOL

Article Image
Firma Artidor Explosion Safety powstała w 1986 roku i specjalizuje się w produktach z zabezpieczeniem antywybuchowym. Dzięki wiedzy z obszaru bezpieczeństwa, a także wieloletniemu doświadczeniu, firma jest jednym z najważniejszych podmiotów świata. Opracowana przez Artidor Explosion Safety wieża sygnalizacyjna jest tego dowodem.

Przeciwwybuchowa wieża sygnalizacyjna wyposażona jest w uniwersalne i energooszczędne oświetlenie LED z soczewkami o cięciu pionowym i poziomym. Soczewki i korpus wykonano z poliwęglanu odpornego na trudne warunki. Wieża sygnalizacyjna od Artidor Explosion Safety nadaje się do pracy w strefach: 2 i 22 i jest zgodna z: CE oraz ATEX. Wieżę wyróżnia unikalna i ergonomiczna konstrukcja, która emituje światło dookólne oraz zamknięty moduł dźwiękowy. Jest to niestandardowe rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa przeciwwybuchowego zadane przemyślanym projektem, łatwością obsługi, czy szybkim montażem. Jeżeli to konieczne, jest zapewniana również certyfikacja: ATEX i IECEx.

Więcej informacji pod adresem: dacpol.eu

Firma: DACPOL
Tematyka materiału: Artidor Explosion Safety, ATEX, CE, DACPOL, wieże sygnalizacyjne, zabezpieczenia przeciwybuchowe
AUTOR
Źródło
winkhaus.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"