Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zrealizowana dzięki Konica Minolta budowa i uruchomienie wizyjnego systemu monitoringu w Bogatyni

Article Image
Firma Konica Minolta wygrała przetarg na realizację wizyjnego systemu monitoringu w Bogatyni. System ten ma usprawniać interwencje służb mundurowych, pozwalając na lokalizację m.in. niebezpiecznych miejsc oraz zdarzeń komunikacyjnych.

W ramach przedsięwzięcia Konica Minolta wykona pełną dokumentację projektową systemu i wykona kluczowe prace budowlano-montażowe, do których zaliczają się: demontaż starego systemu monitorowania oraz instalacja 14 stałopozycyjnych i 18 obrotowych kamer wraz z 17 głośnikami. Firma pobuduje 2 stacje operatorskie w siedzibach straży miejskiej i komisariatu policji, zapewniając kompleksowy osprzęt systemu - rejestratory, serwery itp. Będzie to mieć miejsce przy adaptacji zajmowanych przez straż miejską pomieszczeń na nową serwerownię systemu. Uruchomienie wizyjnego systemu monitoringu przewidziane jest na połowę 2023 r. To kolejna realizacja Konica Minolta dla sektora publicznego, która przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa.

Logo firmy Konica Minolta

Jak wyjaśnia dyrektor handlowy sprzedaży bezpośredniej w polskim oddziale firmy Konica Minolta, Rafał Torz:

"Firma Konica Minolta nie po raz pierwszy dostarcza przedstawicielom sektora publicznego kompleksowe rozwiązania z zakresu systemu wideomonitoringu. Zapewniając czyste wideo, zapis 360° i odczyt termowizyjny, pozwalamy na szybkie określanie zagrożeń (...). Cieszymy się, że w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, Bogatynia docenia naszą współpracę."

Więcej informacji pod adresem: konicaminolta.pl

Pan Rafał Torz - dyrektor handlowy sprzedaży bezpośredniej w polskim oddziale firmy Konica Minolta
Wideo
Firma: Konica Minolta
Tematyka materiału: Bogatynia, kamery, Konica Minolta, monitoring, Rafał Torz, systemy monitoringu
AUTOR
Źródło
konicaminolta.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"