Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wyróżnienie firmy Renesas Electronics przez BYD Auto

Article Image
Jak informuje Renesas Electronics, firma otrzymała nagrodę "Outstanding Strategic Partner" od BYD Auto. Miało to miejsce podczas wydarzenia "BYD NEV (New Energy Vehicle) Core Supplier Convention 2022", które odbyło się w chińskim Shenzhen.

Wręczona firmie Renesas Electronics nagroda to najwyższe wyróżnienie od BYD Auto. Celem nagrody, przyznawanej od 2021 roku, jest poszerzanie współpracy z dostawcami, którzy stale przyczyniają się do rozwoju branży NEV i mogą się pochwalić dobrymi wynikami w zakresach dostaw, technologii oraz jakości rozwiązań. Jest to drugi rok z rzędu, w którym firma Renesas Electronics zdobyła nagrodę od BYD Auto. Jak mówi wiceprezes działu "Automotive Solutions Business Unit" w firmie Renesas Electronics, Mingyu Zhao:

"Firma Renesas Electronics ma ogromny zaszczyt być laureatem nagrody. Jestem wdzięczny BYD Auto za jej przyznanie. Jako dostawca podzespołów elektronicznych, a także technologii systemowych, będziemy kontynuować współpracę z BYD Auto (...), by stać się liderem branży NEV."

Z kolei główny specjalista ds. zamówień w firmie BYD Auto, Robert Wang dodaje:

"Jesteśmy zachwyceni współpracą z firmą Renesas Electronics. Bardzo sobie cenimy wysiłki tej firmy (...) i oczekujemy, że będziemy wspólnie przewodzić branzy NEV."

Więcej informacji pod adresem: renesas.com

Firma: Renesas Electronics
Tematyka materiału: branża NEV, BYD Auto, Chiny, Mingyu Zhao, Renesas Electronics, Robert Wang
AUTOR
Źródło
renesas.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"