Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Czynne działania Grupy RENEX na rzecz dzieci z włocławskich domów dziecka

Article Image
Grupa RENEX poinformowała o dołączeniu do akcji wsparcia dwóch wychowawczo-opiekuńczych placówek we Włocławku: „Calineczki” i „Malucha”, w której aktywnie uczestniczy ulokowana w przytoczonym mieście Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków przyjmująca plastikowe nakrętki po napojach.

Wspomniane nakrętki można oddawać w dowolnych ilościach do ustawionego przed przywołaną szkołą pojemnika w kształcie czerwonego serca. Uzyskany tą drogą dochód zostanie przeznaczony na wyposażenie, wycieczki i wyjazdy wakacyjne oraz sprzęt i zabiegi rehabilitacyjne dla placówek podanych na początku.

Pani Marzena Szczotkowska-Topić - współwłaścicielka Grupy RENEX
Pan Predrag Topić - współwłaściciel i CEO Grupy RENEX

Jak tłumaczą właściciele Grupy RENEX: Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić - CEO Grupy RENEX:

„Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc najmłodszym, tym bardziej, że ten szczytny cel można teraz realizować przez (…) wrzucanie nakrętek do (…) pojemników. Co nas bardzo cieszy, już teraz widzimy jak wielu włocławian pomaga oraz chce pomagać w tego typu (…) szczytnych inicjatywach. Dla nas jako Grupy RENEX działania w tej sferze mają kluczowy charakter”. 

Pani Magdalena Zalewska - dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku

Natomiast dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku, Pani Magdalena Lewandowska, dodała:

„Mamy nadzieję, że oprócz tego, że zaangażujemy w to przedsięwzięcie całą naszą społeczność szkolną, również przyłączą się (…) wszyscy (…) mieszkańcy Włocławka do tej wspaniałej akcji (…)”.

Akcję na rzecz dzieci z placówek: „Maluch” i „Calineczka” można wspierać, wpłacając pieniądze na konto Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dla Naszych Dzieci” przy ul. Sielskiej we Włocławku o numerze: 32 1230 3389 1111 0010 6487 5580.

Poniżej materiał wideo dotyczący opisanej akcji.

Galeria
Wideo
Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: Grupa RENEX, Magdalena Zalewska, Marzena Szczotkowska-Topić, Predrag Topić, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku, Włocławek
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"