Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Całkiem nowe biuro firmy Farnell w Krakowie

Article Image
Firma Farnell zapewniła przeszło 130 pracownikom w Polsce nowoczesne środowisko pracy. Jest to najnowsze biuro firmy o powierzchni 1200 m2, które gwarantuje idealną, wręcz nieskazitelną wygodę działań.

Dzięki skorzystaniu z oświetlenia SMART LED - z czujnikami ruchu i zmierzchu, dostępowi do światła słonecznego z każdego stanowiska pracy czy dogodnemu sprzętowi elektronicznemu najnowsze biuro firmy Farnell w Krakowie to energooszczędna przestrzeń. Jest to doskonałe i nowoczesne miejsce, które wyróżniają światowej klasy meble Nowy Styl, wykonywane z tzw. materiałów zrównoważonych. Ściany biura przyozdobiono farbami, które są bardzo przyjazne dla środowiska. Na zewnątrz biura zbudowano strefy relaksu, żeby zaoferować pracownikom miejsca do relaksu na wygodnych sofach i krzesłach, które skierowano w stronę: Słońca oraz przyjemnych widoków Krakowa. Przestronny teren zielony obejmuje zwłaszcza: stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, siedzenia i drzewa, żeby stworzyć relaksującą i przyjazną przestrzeń, w której pracownicy mogą odpocząć od pracy. Otwarcie nowego biura w Krakowie jest, w chwili obecnej, znaczącą inwestycją Farnell w działalność w regionie EMEA, tuż po zakończeniu, we wrześniu 2022 roku, remontu globalnej siedziby firmy w Leeds w Wielkiej Brytanii.

Otwarcie nowego biura firmy Farnell w Krakowie. Od lewej strony: pan Rob Rospedzihowski - prezes ds. sprzedaży na region EMEA w firmie Farnell, pani Sabina Rozlach - dyrektor krakowskiego biura firmy Farnell i pan Lee Turner - wiceprezes działu ds. obsługi klientów w firmie Farnell

Jak wyjaśnia dyrektor krakowskiego biura firmy Farnell, Sabina Rozlach:

„Jesteśmy dumni z tego, że poczyniliśmy kolejny krok (...), otwierając w pełni nową przestrzeń biurową. Przenosząc się do najwyższej jakości biura, gwarantujemy, że niemalże 130 naszych pracowników nadal będzie zapewniać najlepsze usługi dystrybucji elektroniki dla wszystkich klientów w 26 krajach, pracując w 15 różnych językach."

Więcej informacji pod adresem: farnell.com

Wideo
Firma: Farnell
Tematyka materiału: biuro Farnell, Farnell, Kraków, Nowy Styl, Sabina Rozlach, SMART LED
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"