Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Iście energetyczny telefon!

Article Image
Niewątpliwie amerykańską firmę Energizer zna niejedna osoba, szczególnie z racji jej żywotnych baterii, które w ostatnich latach były reklamowane. Jednak czy wiecie, że nie tylko nimi się ona zajmuje?

Cóż, wspomniana firma ma na koncie również smartfony, które tak jak baterie wyżej są nastawione na jak najdłuższe działanie po jednym ładowaniu. Sztandarowym jej modelem tutaj jest Power Max P18K POP, którego bateria o pojemności 18000 mAh potrafi „wytrzymać” blisko 50 dni, prześcigając m.in. kultową Nokię 3310. Aż 9 godzin zajmuje jej doładowanie (sporo prawda?). Wymiary telefonu są przy tym większe od przeciętnych smartfonów, przez co jest on nazywany cegłą jak dawniejsze, przenośne telefony („skóra, fura i komóra” - kto ten slogan pamięta?).

I na tym koniec różnic - reszta jest zbliżona do tego co dzisiaj spotykane - wyświetlacz o przekątnej 6,2” i rozdzielczości 1080x2280 px, dwie kamery (2 i 16 Mpix), ośmiordzeniowy procesor z rdzeniem ARM, dwa gniazda kart SIM (jest to zatem telefon DualSIM), 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wbudowanej czy system operacyjny Android 9.0 Pie. Słowem nic tu nowego.

Tym niemniej i tak to jest coś - nie potrzeba bowiem źródeł zasilania przez wiele dni (zwłaszcza na odludnych terenach). Nic tylko nabyć Power Max P18K Pop, który jest jak pojemna bateria.

Nic lepszego w tym względzie już nie ma!

Telefon komórkowy Power Max P18K POP firmy Energizer
Firma:
Tematyka materiału: Energizer, Nokia 3310, Power Max PK18K Pop, smartfon, telefon komórkowy
AUTOR
Źródło
www.mgsm.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Czujniki poziomu cieczy
1/10 Czujnik pływakowy:
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"