Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma LG Electronics prezentuje nowe bezprzewodowe słuchawki douszne LG TONE Free z grafenem

Article Image
W ramach słuchawek LG TONE Free firma LG Electronics odchodzi od standardowego wykorzystania grafenu w sprzęcie elektronicznym. Zastosowanie czystego grafenu w opisywanych słuchawkach w pełni redukuje wibracje i pozwala użytkownikom cieszyć się dobrze zbalansowanym i precyzyjnym dźwiękiem z intensywnymi basami, a także, co ważne, wzmocnionymi, średnimi i wysokimi częstotliwościami. Całość opracowano tak, by w pełni wykorzystać lekkość materiału, jakim jest grafen. W praktyce oznacza to świetne dopasowanie do uszu, które przydaje się przede wszystkim w czasie dosyć długotrwałego słuchania.

Bezprzewodowe słuchawki douszne LG TONE Free T90 obsługują m.in. autorską technologię Dolby Head Tracking we wszystkich treściach cyfrowych i urządzeniach w celu optymalnego dostosowania dźwięku na podstawie ruchów głowy użytkownika. Dzięki temu dość łatwo jest "zanurzyć się" w brzmieniu i poczuć, że jest się w centrum wydarzeń, a dźwięk przestrzenny Dolby Atmos Optimizer oparty jest na 3 poziomach, które zaspokajają przeróżne preferencje. W celu płynnego połączenia z urządzeniami Apple oraz Android, słuchawki obsługują kodeki: Bluetooth AAC i SBC oraz aptX Adaptive. Z kolei technologia Adaptive Noise Cancellation, w skrócie ANC, zapewnia wspaniałą redukcję szumów, która dostosowywana jest do poziomów hałasu w czasie rzeczywistym. Nowe, ergonomicznie zaprojektowane końcówki douszne są z pewnością szczelniejsze i lepiej radzą sobie z blokowaniem hałasu. Jednocześnie są stabilnie dopasowane, co sprawia, że technologia ANC może działać jeszcze lepiej.

Bezprzewodowe słuchawki douszne LG TONE Free T90
Bezprzewodowe słuchawki douszne LG TONE Free T90

W bezprzewodowych słuchawkach dousznych T90S wszystkie rozmowy charakteryzują się z założenia bardzo dobrą jakością. Wysoki poziom odszumienia hałasów, a także czysty dźwięk sprawiają, że ma się wrażenie, że rozmówca stoi obok użytkowników. Firma LG Electronics, w rzeczy samej, zintegrowała system 3 mikrofonów i moduł Voice Pickup Unit, tzn. VPU, w celu obserwacji szumów otoczenia, wychwytywania głosu użytkownika i śledzenia ruchów głowy. Słuchawki douszne zostały wyposażone również w mikrofon o wysokim stosunku sygnału do szumu (SNR), który dodatkowo zmniejsza hałas otoczenia. Jest to osiągane przy najnowszym algorytmie, który izoluje mowę od szumów tła, by zoptymalizować jakość rozmów.

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Bezprzewodowe słuchawki douszne LG TONE Free T90
Bezprzewodowe słuchawki douszne LG TONE Free T90
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: grafen, LG Electronics, LG TONE Free, słuchawki, słuchawki douszne, słuchawki bezprzewodowe
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"