Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

SRS-XV800: unikatowy głośnik Sony, który rozkręca każdą imprezę

Article Image
Głośnik SRS-XV800 przeznaczony został dla mrowia miłośników imprezowania. Nowy model sprawdza się m.in. podczas oglądania filmów i telewizji. Dzięki niemu wszystkie pomieszczenia wypełniają się przyjemnym dźwiękiem, niezależnie od rodzaju muzyki.

Dostępny w głośniku SRS-XV800 system wielokierunkowego dźwięku sprawia, że muzyka do wielu zakątków pomieszczenia dociera idealnie. Czystość brzmienia wokalu zapewnia m.in. 5 jednostek wysokotonowych, z przodu i tyłu głośnika. Zastosowano przetworniki X-Balanced z membranami w kształcie prostokąta. Taka konstrukcja zwiększa ciśnienie akustyczne, co doń przekłada się na obniżone zniekształcenia dźwięku. Gwarantowany jest głęboki i dynamiczny bas, a wbudowana bateria wystarcza na prawie 25 godzin ciągłej pracy. Już po 10 minutach, w dodatku szybkiego ładowania, głośnik działa przez 3 godziny. Transportowanie SRS-XV800 w istocie ułatwiają wbudowane kółka i uchwyty.

Głośnik SRS-XV800

Ukryte podświetlenie głośnika emituje nastrojowe światło, które pozwala rozświetlać pokój w niepowtarzalnym stylu. Dla zapewnienia intensywnych wrażeń starcza odtwarzanie muzyki z głośnika, tzn. światło automatycznie synchronizuje się z rytmem, tworząc ferię barw. Funkcja wzmacniania dźwięku z telewizora doskonale rozprzestrzenia dźwięk po pomieszczeniu, co w połączeniu z dosyć głębokim basem oddaje niezwykły realizm. Integracja 2 tylnych jednostek wysokotonowych i 2 jednostek X-Balanced Speaker Unit w głośniku SRS-XV800 zwiększa na doskonały sposób głębię basu oraz brzmienie tonów wysokich. Funkcja TV Booster uzupełnia dźwięk o przestrzeń i bas, wzbogacając wrażenia w czasie oglądania filmów lub występów na żywo.

Głośnik SRS-XV800
Głośnik SRS-XV800

Głośnik SRS-XV800 ułatwia słuchanie muzyki w każdym miejscu - ma np. wejścia do karaoke i gitary oraz spełnia doń wymagania klasy szczelności IPX4. Rozwiązanie Bluetooth Fast Pair, w praktyce, umożliwia dogodne podłączanie urządzeń z systemem Android. Występuje łatwy, intuicyjny w stosowaniu panel dotykowy. Opracowany przez Sony głośnik SRS-XV800 jest na pewno zgodny z 2 aplikacjami: Sony | Music CenterFiestable. Pierwsza z aplikacji umożliwia m.in. wybór listy odtwarzania czy zmianę światła i trybów dźwięku, bez schodzenia z parkietu i przerywania tańca. Z kolei druga aplikacja zawiera funkcje, dzięki którym zabawa staje się, i to bardzo, niezapomniana - np. tworzenie listy odtwarzania, zmienianie głosu oraz dodawanie echa w trybie karaoke i efekty dźwiękowe DJ.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na filmie pod zdjęciami.

Galeria
Wideo
Firma: Sony
Tematyka materiału: Bluetooth, Fiestable, głośniki, SRS-XV800, TV Booster, X-Balanced Speaker Unit
AUTOR
Źródło
sony.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"