Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Radioodtwarzacze samochodowe RD3 i RD5 produkcji NAVITEL z łącznością Bluetooth, zestawem głośnomówiącym i pilotem

Article Image
Niedawno firma NAVITEL wprowadziła do sprzedaży 2 radia samochodowe: RD3 oraz RD5. Każde z nich wyposażono w zestaw głośnomówiący, pilot zdalnego sterowania i wyświetlacz z opcją zmiany koloru podświetlenia.

Sprokurowane przez NAVITEL radia samochodowe RD3 i RD5 charakteryzuje moc wyjściowa 4x50 W, i cyfrowy tuner FM obsługujący zakres częstotliwości radiowych: 87,5-108 MHz. Jest możliwość zapisu 18 stacji, które można wygodnie zmieniać przyciskami na przednim panelu lub zdalnie pilotem. Przewidziano: regulację tonów niskich i wysokich, a także kilka ustawień equalizera. W razie potrzeby można podłączyć zewnętrzny wzmacniacz poprzez wejścia RCA. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth, razem z zestawem głośnomówiącym i mikrofonem, dają, w istocie, bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych, w trakcie jazdy autem. Występują: 2 porty USB-A do podłączenia pendrive'a i ładowania telefonu, slot kart microSD oraz wejście AUX. Formaty plików audio obsługiwanych przez radia RD3 i RD5 to: MP3, WMA, WAV i FLAC. Oba modele oferują podświetlenie RGB z opcją wyboru jednego z 7 dostępnych kolorów.

Radia samochodowe: RD3 i RD5

Jak wyjaśnia CEO NAVITEL Europe, Tobiasz Jankowski:

"Portfolio firmy NAVITEL rozszerzyło się właśnie o nową kategorię produktową - czyli o: radia samochodowe. Jak wiadomo, tego typu urządzenia są niezwykle potrzebną oraz funkcjonalną częścią każdego pojazdu. Słuchanie radia FM czy ulubionej muzyki z innego nośnika sprawia, że podróż staje się dużo przyjemniejsza. Opracowane przez NAVITEL radia: RD3 i RD5 zostały wzbogacone o (...) zestaw głośnomówiący, który umożliwia zawsze rozmawianie przez telefon podczas jazdy pojazdem bez konieczności trzymania w dłoni urządzenia. Takie rozwiązanie w istocie: (...) poszerza bezpieczeństwo na drodze (...) i pomaga unikać niechcianych mandatów. Uważam, że oba modele odbiorników radiowych są ciekawą propozycją dla pojazdów, które w ogóle nie zostały fabrycznie wyposażone choćby w Bluetooth. Stosunek ceny obydwu modeli do oferowanych możliwości jest dosyć korzystny, biorąc pod uwagę opcje dostępne na rynku, co z pewnością dostrzegą klienci, przy wyborze tego typu sprzętu. Radia RD3 i RD5 w całości otwierają nową kategorię w portfolio firmy, którą planujemy teraz sprawnie rozbudowywać, a bezpieczeństwo kierowców jest dla nas najważniejsze i jest to ważki priorytet przy tworzeniu nowych produktów."

Więcej informacji pod adresami: https://navitel.cz

Pan Tobiasz Jankowski - CEO NAVITEL Europe
Wideo
Firma: NAVITEL
Tematyka materiału: FM, NAVITEL, radia samochodowe, RD3, RD5, Tobiasz Jankowski
AUTOR
Źródło
navitel.cz
Udostępnij
Powiązane treści
Powiązane treści
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"