Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nadchodzi rynkowy debiut soundbaru Bar 1300 firmy JBL

Article Image
Ten uniwersalny soundbar uzupełnia gamę produktów JBL Bar, wnosząc dźwiękowe wrażenia jak te z sal kinowych. Jest to przede wszystkim zasługa technologii: Dolby Atmos oraz DTS:X. Nowy soundbar odznacza się mocą wyjściową 1170 W. Będzie on dostępny w sprzedaży już w lutym 2023 roku.

Wspierający 15 kanałów dźwiękowych soundbar Bar 1300 wykorzystuje sześć przetworników i technologię MultiBeam firmy HARMAN, by zagwarantować wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Dzięki odłączanym głośnikom surround oraz bezprzewodowemu subwooferowi, chwalcy kina mogą z łatwością doświadzać dźwięku najwyższej czystości. Wystarczą już dwa głośniki, aby dać się temu dźwiękowi porwać. Istnieje możliwość ich parowania z rozwiązaniami Bluetooth, w celu uzyskania dźwięku mono lub stereo.

Soundbar Bar 1300

Soundbar Bar 1300 obsługuje technologię PureVoice firmy HARMAN, która uwypukla głosy z efektów dźwiękowych. Dostęp do popularnych platform muzycznych jest zapewniony. Jest to w szczególności możliwe dzięki aplikacji mobilnej JBL One. Użytkownicy mogą lubować się w ważnych treściach audio i podcastach. Wszystko to przy funkcjach: AirPlay 2, Alexa MRM lub Chromecast built-in, które integrują soudbar z prawie 300 usługami strumieniowania muzyki. Jedyne czego tu potrzeba, to sieci Wi-Fi o doskonałej przepustowości.

Więcej informacji pod adresem: jbl.com

Soundbar Bar 1300
Wideo
Firma: JBL
Tematyka materiału: Bar 1300, Dolby, HARMAN, JBL, MultiBeam, soundbary
AUTOR
Źródło
news.jbl.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"