Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Dostępna na iOS aplikacja mobilna ChatGPT

Wielu użytkowników ChatGPT podkreśla, że lubi korzystać z usługi w trakcie podróży. W rezultacie firma OpenAI przygotowała aplikację mobilną ChatGPT dla urządzeń czy rozwiązań przenośnych z zainstalowanym systemem operacyjnym iOS.
Article Image

Opracowana przez OpenAI aplikacja jest bezpłatna i synchronizuje historię zapytań do usługi ChatGPT na różnych urządzeniach. Zastosowano m.in. system rozpoznawania mowy Whisper (od OpenAI), który to pozwala na głosowe wprowadzanie tekstu. Subskrybenci ChatGPT Plus mają zapewniony dostęp do możliwości GPT-4 oraz szybkich odpowiedzi. Jest to kolejny krok, który wykonano w stronę popularyzacji usługi ChatGPT. Krytyczne funkcje aplikacji mobilnej ChatGPT to: natychmiastowe odpowiedzi - bez konieczności oglądania reklam, i dopasowane porady - szukanie wskazówek dotyczących: gotowania, planów podróży lub tworzenia bardzo przemyślanych wiadomości.

Już teraz wymyślaj pomysły na prezenty, szkice prezentacji oraz napisz świetny wiersz dzięki aplikacji mobilnej ChatGPT. Dzięki niej poznaj nowe języki obce i historię współczesną swoim tempem.

Aplikacja mobilna ChatGPT dla systemu operacyjnego iOS jest dostępna tutaj.

Wideo
Firma: OpenAI
Tematyka materiału: ChatGPT, ChatGPT Plus, GPT-4, iOS, OpenAI, urządzenia mobilne
AUTOR
Źródło
openai.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Wzmacniacz Fortissimo – 100 klasy Hi-End
1/8 Dlaczego tranzystory komplementarne zastosowane w stopniu wyjściowym wzmacniacza Fortissimo 100 noszą nazwę „Thermal Track”?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"