Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zaproszenie na FPGA Conference & Hackathon 2021

Wydarzenie w postaci jednodniowej konferencji i trwającego 24 godziny hackathonu, dla entuzjastów układów programowalnych z Polski i ze świata, utrzymane w klimacie podróży kosmicznej na Marsa.
Article Image

Będzie to druga edycja wspomnianego w tytule eventu - odbędzie się on w dniach 19-21 listopada br. Początek zapisów w październiku. Udział mogą wziąć zespoły złożone z 2-3 osób (nie jest możliwe uczestnictwo indywidualne). Podobnie jak rok temu trzeba będzie rozwiązać określone zadanie. Na jego potrzeby przewidziano zestawy Cyclone V GX Starter Kit firmy Terasic. Czas: 24 godziny. Całość zostanie przeprowadzona w formie online. Łączna wartość nagród ma wynieść 50 tysięcy złotych. Organizatorem wydarzenia jest firma Nokia. Jego patronami z kolei: Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Śląska, Wojskowa Akademia Techniczna i Oprogramowanie Naukowo-Techniczna sp. z o.o. Sponsorzy to: Aldec, Mentor Graphics, OneSpin, MathWorks i ostatni z patronów.

Zestaw Cyclone V GX Starter Kit firmy Terasic przewidziany na FPGA Conference & Hackathon 2021

Więcej informacji na stronie: fpgahackathon.com

Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com

UWAGA: podane informacje mogą ulec zmianie - zalecane jest ich śledzenie na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy na FPGA Conference & Hackathon 2021. W szczególności niech zachęcą Was do tego trzej młodzi naukowcy Wojskowej Akademii Technicznej, którzy zajęli pierwsze miejsce w zeszłorocznej edycji zawodów (dr inż. Paweł Kwiatkowski, dr inż. Paweł Dąbal oraz mgr inż. Jakub Tyburski). Ot Polak potrafi również w FPGA!

Powyższy wpis nie jest sponsorowany. Wskazany w tekście zestaw można nabyć w sklepie AVT.

Tematyka materiału: Cyclone V GX Starter Kit, hackathon, konferencja elektroniczna, Nokia, układy programowalne, Terasic
AUTOR
Źródło
https://fpgahackathon.com
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"