Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zaproszenie na wydarzenie «FPGA Conference & Hackathon 2022»

W dniach: 25-27 listopada 2022 r. odbędzie się wydarzenie "FPGA Conference & Hackathon 2022". Będzie to jednodniowa konferencja oraz trwający 24 godziny hackathon dla entuzjastów układów programowalnych z Polski oraz ze świata. Dwuczęściowy event zostanie zorganizowany w formie hybrydowej po raz trzeci. Jego motyw przewodni to rozwój cywilizacji ziemskiej na Marsie. Wszyscy chętni są mile widziani. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Article Image

Na wydarzenie "FPGA Conference & Hackathon 2022" obowiązuje internetowa rejestracja, która rozpocznie się w październiku 2022 r. Uczestnikami wydarzenia będą zespoły po 2-3 osoby - nie dopuszcza się udziałów indywidualnych. Podczas eventu zawodnicy z zespołów będą musieli rozwiązać określone zadanie. W tym celu przewidziano zestawy Cyclone V GX Starter Kit firmy Terasic. Formuła konferencji będzie online. Hackathon wydarzenia rozegra się w Krakowskim Parku Technologicznym oraz online.

Organizatorem "FPGA Conference & Hackathon 2022" jest Nokia. Patronami wydarzenia są: Akademia Górniczo-Hutnicza (AGH) i Politechnika Śląska. Jego sponsorzy to: Antyweb, Intel, Forbot, Mikrokontroler oraz Oprogramowanie Naukowo-Techniczna sp. z o.o.

Zestaw Cyclone V GX Starter Kit firmy Terasic
przewidziany na wydarzenie "FPGA Conference & Hackathon 2022"

Więcej informacji pod adresem: fpgahackathon.com

UWAGA: podane informacje mogą ulec zmianie - zalecane jest ich śledzenie na bieżąco (szczególnie bliżej terminu wydarzenia).

Krakowski Park Technologiczny - miejsce hackathonu wydarzenia "FPGA Conference & Hackathon 2022"
Wideo
Tematyka materiału: Cyclone V GX Starter Kit, hackathon, konferencja elektroniczna, Nokia, układy programowalne, Terasic
AUTOR
Źródło
fpgahackathon.com
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"