Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Ogólnopolska konferencja operatorów komunikacji elektronicznej PIKE 2022

W dniach 23-24 maja br. odbędzie się ogólnopolska konferencja operatorów komunikacji elektronicznej PIKE 2022. Konferencję tą organizuje Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) oraz Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL. Miejscem konferencji jest Zakopane (obiekt Nosalowy Dwór Resort & SPA).
Article Image

Na organizowaną corocznie konferencję zaprasza prezes zarządu PIKE, Jerzy Straszewski. Prezes napisał w tej sprawie list specjalny. Treść tego listu przedstawiono w dalszej części. Każda osoba jest podczas konferencji PIKE 2022 mile widziana.

Obiekt Nosalowy Dwór Resort & SPA - miejsce ogólnopolskiej konferencji operatorów komunikacji elektronicznej PIKE 2022

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, iż doroczne konferencje PIKE, zarówno wiosenna jak i jesienna, powracają na normalne tory cyklicznych wydarzeń branżowych, z licznym osobistym udziałem prelegentów i uczestników. Tym samym odchodzimy od reżimu covidowego, oby raz na zawsze w pełnym zdrowiu i pomyślności! Wiosenna konferencja – ogólnopolska konferencja operatorów komunikacji elektronicznej odbędzie się w Zakopanem w dniach 23-24 maja 2022 roku, inaugurując tym samym obchody 30-lecia powstania organizacji samorządu gospodarczego telewizji kablowych. Dokładnie przed 30 laty w dn. 2 kwietnia 1992 roku Sąd Wojewódzki w Zielonej Górze zarejestrował naszą organizację, wówczas jeszcze pod nazwą Ogólnopolskie Stowarzyszenie Operatorów Sieci Telewizji Kablowej, co zapoczątkowało działalność izby i jej aktywność na wielu płaszczyznach.

Bieżący rok upłynie nam więc pod znakiem obchodów tego jubileuszu, na który złożą się nie tylko wspomnienia świadków wydarzeń, ale także próby nakreślenia wizji rynku TVK na następne lata. Innym akcentem będzie uczczenie bohaterskiego Narodu Ukraińskiego za jego niezłomną walkę przeciwko rosyjskiemu agresorowi i podjęcie konkretnych działań w dziele odbudowy zniszczonej infrastruktury telekomunikacyjnej w ukraińskich miastach. Będzie to widomy znak naszej solidarności z ukraińskimi operatorami TVK, których wielokrotnie gościliśmy na naszych konferencjach.

Wierzę, że po 2 latach przeprowadzania konferencji w formie online czy też hybrydowej, w której nie wszyscy mogli wziąć udział, wspólnie odbudujemy znakomitego ducha naszych spotkań i powrócimy do starych, dobrych czasów, kiedy to debatom i dyskusjom nie było końca. Tym razem baza hotelowa i miejsce doskonale temu sprzyjają, wspólnie z prezesem Włodzimierzem Zielińskim z Fundacji PIKSEL zachęcam Państwa do wcześniejszego skorzystania z uroków Zakopanego, gdyż hotel oferuje atrakcyjne pobyty weekendowe i znakomitą infrastrukturę wypoczynkową oraz konferencyjną. A i nasze konferencja zaoferuje typowe dla Zakopanego atrakcje, którym będzie sprzyjać znakomita pogoda i tatrzańska wiosna w pełnym rozkwicie.

Naszą konferencję wyróżni w tym roku tematyka cyberbezpieczeństwa, podsumowanie upływającej kadencji KRRiT, problematyka DAI i zagospodarowania środków na inwestycje w sieci z nowej perspektywy finansowej. Przedyskutujemy, także najnowsze wyzwania, jakie stoją przed rynkiem TVK, w tym ofensywę OTT, innymi słowy każdy znajdzie coś dla siebie. Jednocześnie przypominając, iż dla uczestników Walnego Zgromadzenia Członków PIKE akredytacja na konferencję jest bezpłatna.

Pan Jerzy Straszewski - prezes zarządu Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE)
Pan Włodzimierz Zieliński - prezes Polskiej Fundacji Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL

Rejestracja na konferencję odbywa się tutaj. Więcej szczegółów, w tym program konferencji można znaleźć na stronie konferencji PIKE.

Tematyka materiału: Jerzy Straszewski, Nosalowy Dwór Resort & SPA, operatorzy komunikacji elektronicznej, Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, PIKE
AUTOR
Źródło
konferencjepike.pl
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"