Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Internet mobilny w Orange bez tajemnic

Zależy Ci na dobrym mobilnym internecie? W Orange znajdziesz aż trzy warianty oferty – wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.
Article Image

Internet Orange – dla tych, którzy cenią swobodę

Internet mobilny to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które często zmieniają miejsce zamieszkania, jak i mieszkańców niewielkich miast, w których nie powstała rozbudowana infrastruktura naziemna. W Orange znajdziesz trzy warianty oferty na internet mobilny: 

  • Internet Mobilny Podstawowy – od 9,99 zł/mies. z 10 GB;
  • Internet Mobilny Optymalny – od 39,99 zł/mies. z 50 GB;
  • Internet Domowy 4G – od 59,99 zł/mies., z 250 GB (w tym 50 GB poza strefą domową) i darmowym transferem danych w godz. 0:00–8:00.

Jeżeli obawiasz się, że nagle skończy Ci się internet mobilny – bez obaw! Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych GB w pakiecie internetu mobilnego 10 GB lub 50 GB automatycznie uruchomi się zapasowy Pakiet danych 10 GB. Dzięki temu dokończysz oglądanie serialu lub pracę bez konieczności podłączania się do ogólnodostępnych sieci Wi-Fi.

Postaw na swobodę, gdziekolwiek jesteś, i zapewnij sobie dostęp do internetu mobilnego: https://www.orange.pl/internet/internet-mobilny

Dlaczego warto zacząć korzystać z internetu mobilnego Orange?

Co wybrać – internet mobilny czy stacjonarny? Jeżeli zależy Ci na swobodzie, postaw na rozwiązanie, które możesz zabrać ze sobą wszędzie! Oto kilka powodów, dlaczego warto zdecydować się na internet mobilny Orange:

1. Okres próbny? Czemu nie!

Chcesz wypróbować internet mobilny, jednak obawiasz się długoterminowych umów? W Orange możesz przetestować wybraną ofertę, jak długo chcesz. Jeżeli tylko postanowisz z niej zrezygnować, możesz to zrobić w dogodnym dla Ciebie terminie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

2. Korzystaj, gdzie chcesz

Planujesz wyjazd na wakacje? A może jesteś w trakcie przeprowadzki? Internet mobilny daje nieograniczone możliwości – niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do pracy, na studia czy do domu. Podłącz do niego laptop, tablet lub smartfon i korzystaj z sieci tam, gdzie aktualnie się znajdujesz.

3. Odbierz sygnał na małym, przenośnym urządzeniu

Aby skorzystać z internetu mobilnego Orange, niezbędna jest aktywna karta SIM oraz urządzenie, które będzie odbierać sygnał. Jednym z przykładów są przenośne routery bezprzewodowe, które można zabrać ze sobą wszędzie! Są niewielkie, a dzięki wbudowanej baterii nie potrzebują stałego podłączenia do prądu. 

4. Łatwe zarządzanie usługą z aplikacją Mój Orange

Chcesz sprawdzić, jaki pakiet danych pozostał Ci w danym miesiącu do wykorzystania? Lubisz opłacać rachunki za pomocą kilku kliknięć? Super – wystarczy, że zainstalujesz aplikację Mój Orange lub zalogujesz się na stronie orange.pl, aby zarządzać swoim kontem. Na koncie Mój Orange znajdziesz też inne ciekawe oferty, odbierzesz rabaty czy kupisz nowy sprzęt.

Tematyka materiału: Orange, Internet, Internet mobilny, Internet Mobilny Podstawowy, Internet Mobilny Optymalny, Internet Domowy 4G, zapasowy pakiet danych, Wi-Fi, Internet stacjonarny, przenośny router bezprzewodowy, karta SIM, laptop, smartfon, tablet, praca, studia, dom, orange.pl, rabat, nowy sprzęt
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"